Траурна церемонія прощання – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Траурна церемонія прощання

Траурна церемонія прощання з  командиром вогнеметного відділення, молодшим сержантом Вантюхом Мирославом Федоровичем, 1983 р.н., мешканцем с.Олешник відбудеться сьогодні 13.02.2024 р.

Маршрут: 10:00 год. Виноградівська районна лікарня – вул. Лікарняна – Станційна – Миру – Шевченка – І. Франка – Травнева, (колишня Першотравнева) – с. Олешник- вул. Українська – М.Любки – П.Копчі.

Панахида розпочнеться о 12:30 год. в рідному домі Героя.

Церемонія прощання відбудеться о 13:00 к.ч. в православній церкві с. Олешник по вул. М. Любки.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2126