Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

«Детальний план території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Великі Ком’яти, вул. Івана Франка, 218, Берегівського району, Закарпатської області».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документу державного планування: Виноградівська міська рада (meriyal@vin-rada.gov.ua).

Процедура громадського обговорення.

 Дата початку та строки здійснення процедури.

Відповідно до статті 12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проєкту «Детальний план території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Великі Ком’яти, вул. Івана Франка, 218, Берегівського району, Закарпатської області», розпочато з дня їх оприлюднення а саме: 15 грудня 2023 року на сайті Виноградівської міської ради (https://vin-rada.gov.ua) та триватиме до 12 січня 2024 року.

Способи участі громадськості.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки проєкту державного планування та містобудівної документації. Усі зауваження і пропозиції одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивованого їх відхилення. Дата та час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) 15 січня 2024 року о 10:00 годині (к.ч.), в адміністративній будівлі за адресою: с. Великі Ком’яти, вул. Волошина, 23, Берегівського району, Закарпатської області. Ознайомлення з проєктом: «Детальний план території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Великі Ком’яти, вул. Івана Франка, 218, Берегівського району, Закарпатської області», та отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Виноградів, вул. Миру, 38/а, перший поверх, каб. 1.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Зауваження і пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки проєкту державного планування та містобудівної документації подаються до Виноградівської міської ради на адресу: м. Виноградів, пл. Миру, 5 або електрону адресу: ar_vin@ukr.net.

Строк подання зауважень і пропозицій:

становить 30 днів тобто до 12 січня 2024 року. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку не розглядаються.

Місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування 90300 м. Виноградів, пл. Миру, 5 або м. Виноградів, вул. Миру, 38/а.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документу державного планування відсутня.

 

Виноградівська міська рада


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124