Нагадуємо про тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (18.12.2023р.) – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Нагадуємо про тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (18.12.2023р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв`язку з проведенням робіт по реконструкції  магістрального водопроводу (переключення з старої мережі на нову) по вул.Канківська (колишня Добролюбова) 18.12.2023 р. близько з 09:00 к.ч. буде припинено водопостачання частини міста терміном на 3 доби.   А саме:

вул.Персикова, Канківська (колишня Добролюбова), Копанська, Л.Толстого, Гірна, Мала Польова, І.Франка, Комунальна, Григорія Сковороди (колишня Чкалова), Ярослава Романова (колишня Мічуріна), Спортивна, Черешнева, частина Маяковського, Вишнева, Соборності, Кузьми Скрябіна (колишня Макаренка), Молодіжна, Героїв Маріуполя (колишня Герцена), Харківська (колишня Белгородська), Романа Головка (колишня Огарєва), Північна, Пилипа Орлика (колишня Декабристів), Робоча, Возз’єднання, Мальовнича (колишня Нахімова), Духновича, Ягідна, Кошута, Г.Донського, Св.Іштвана, Виноградна, Шандолівська, Полкова, Іляшкова, Андрія Гріги (колишня Островського), Водяна, Цегельна, Адальберта Ковача (колишня Щорса), Адальберта Ерделі (колишня Ломоносова, Локоти, Київська, Європейська (колишня С.Лазо), тупик Гоголя, Пиврянська, Митна, Л.Українки, Севлюшська (колишня Жукова), Онуфрія, Вайди, Олександра Фединця (колишня Комарова,) Петефі, Ревейса, Патона, Дружня (колишня Кошового), Вл. Мілана Шашіка (колишня Курчатова), Івана Чендея (колишня Пролетарська), Зелена, Закарпатська (колишня Терешкової), Гінцака, Космонавтів, Леоніда Каденюка (колишня Гагаріна), Нова, Рощахівського, Карпатська (колишня М.Гречко), Квіткова, Народна, Тиха, О.Теліги, Об’їзна, Кухаренка, Гички, Конституції, Пасічна, Дачна, Сечені та прилеглі до вказаних вулиці.

В іншій частині міста буде спостерігатися пониження тиску води.

Додатково про хід виконання робіт ВУЖКГ буде інформувати.