Форум «Аграрний бізнес – 2-й рік незламності» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Форум «Аграрний бізнес – 2-й рік незламності»

Форум «Аграрний бізнес – 2-й рік незламності» відбудеться 23 червня 2023 р. в прес-конференційному залі Торгово-промислової палати України (м.Київ).

У програмі Форуму також запланована секція «Проблематика трейдингу. Логістика. Експорт», на якій розглядатимуться питання:

• Поточний стан перевезень агропродукції залізницею та чого чекати в майбутньому.

• Ефективна стратегія розвитку трейдингової компанії в Україні через партнерство.

• Вантажні перевезення агропродукції по Україні та за кордон. До чого бути готовим?

• Продаж за кордон. Які існують підводні камені.

Учасниками заходу стануть представники влади, органів місцевого самоврядування, представники та керівники агробізнесу, фермери, експерти та ін.

Організатори форуму – ТОВ «МІК «СТАРТ» та Торгово-промислова палата України.

Учасникам будуть видані сертифікати про участь.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ