Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

07.12.2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги підлітків до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, формування у свідомості дітей ВПУ-34 спеціалістами служби у справах дітей, фахівцем центру надання соціальних послуг, дільничним офіцером громади та працівниками бюро правової допомоги були організовано та проведено захід на тему: «Скажи насильству – «НІ!», «Домашнє насильство: відповідальність та протидія», «Правова допомога постраждалим».

На тематичній лекції були присутні студенти ІІ-ІІІ курсів навчального закладу та викладачі.

Виноградівська міська рада

07.12.2023

Проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» з у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України та обласними центрами контролю і профілактики хвороб (ЦКПХ) впроваджує інформаційно-просвітницьку кампанію

Один з аспектів роботи Проєкту  – збільшення охоплення населення вакцинацією. Люди віком понад 60 років є найбільш уразливою групою ризику перед вірусними захворюваннями, такими як грип та COVID-19. Їхня імунна система слабшає з роками, а супутні хронічні хвороби загострюють перебіг захворювань. За статистикою, літні люди із супутніми хворобами частіше отримують важкі ускладнення від вірусних інфекцій, частіше потребують госпіталізації і мають вищі ризики смерті.

Єдиним механізмом попередження важких наслідків для літніх людей є своєчасне профілактичне щеплення. На жаль, рівень вакцинації цієї категорії українців недостатній. (більше…)

07.12.2023

До уваги представників місцевих організацій  громадянського суспільства, волонтерських груп, активних громадян у громадах-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

У період із грудня 2023 р. по червень 2024 р. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» організовує серію навчальних заходів Школи підтримки організаційного розвитку активних громадян та лідерів організацій громадянського суспільства громад, які співпрацюють з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» (далі – Школа ОГС).

Навчання відбудеться у форматі онлайн та складається з 13 навчальних модулів.

(більше…)

07.12.2023

Найперше, дякуємо нашим Збройним Силам за те, що ми маємо можливість жити і працювати!

Щоб створити мешканцям міста та нашим гостям передноворічний та передріздвяний настрій, прийнято рішення прикрасити святковою ілюмінацією та новорічними гірляндами живоростучі ялинки на центральній площі Миру біля адмінбудівлі.

На це не було витрачено жодних бюджетних коштів.

Висловлюємо вдячність за безкорисливу працю по облаштуванню  святкової зони працівникам  приватного підприємства «Послуги спецтехніки м.Виноградів» (ФОП Микола Фединець), Виноградівського ВУЖКГ, відділу культури і туризму Виноградівської міської ради та ін.

Як і минулого року, в умовах російсько-української війни, новорічні ялинки на території Виноградівської міської територіальної громади встановлюватися не будуть.

Ялинка буде після Перемоги!

Виноградівська міська рада

07.12.2023

Вітання

Шановні працівники Виноградівської міської ради, представники депутатського корпусу, старости старостинських округів,  члени виконавчого комітету!

Прийміть щирі вітання з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування!

Висловлюю щиру вдячність за Ваше сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, за Вашу активну депутатську діяльність у справі розвитку Виноградівської міської територіальної громади.

Бажаю Вам, найперше – Миру та Перемоги, міцного здоров’я, добробуту, досягнень у роботі та родинного благополуччя!

З повагою –

Виноградівський міський голова Степан Бочкай