07.06.2023

Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (7.06.2023 р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з ремонтними роботами на міському водопроводі по вул.Північна сьогодні, 07.06.2023 р., з 09:20 к.ч. буде припинено водопостачання вулиць:
Робоча, Пилипа Орлика (колишня Декабристів), Молодіжна, Возз’єднання, Мальовнича (колишня Нахімова), Дружби, Конституції, Північна, Св. Іштвана, Гренджі-Донського, Кошута, Духновича, Ягідна, Ракоці, Героїв Маріуполя (колишня Герцена), Романа Головка (колишня Огарєва), Харківська (колишня Бєлгородська).
Виноградівська міська рада
07.06.2023

Командування 128-ої ОГШБр просить дотримуватися інформаційної гігієни! До прикладу, група «Бригада 128» у Viber створена за кордоном і адмініструється особами, які не мають жодного відношення до бригади

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ БРИГАДИ ТА ЧЛЕНИ ЇХ СІМЕЙ!
У складний час звільнення нашої країни від окупантів командування 128-ї ОГШБр просить дотримуватися інформаційної гігієни.
Ворог створює в мережі численні віртуальні об’єднання, мета яких – здобути інформацію про військовослужбовців, дислокацію й переміщення збройних формувань, дестабілізувати суспільство та схилити населення до акцій громадянської непокори.
До прикладу, група «Бригада 128» у месенджері Viber створена за кордоном і адмініструється особами, які не мають жодного відношення до бригади!
Адміністратори групи збирають персональні дані про військовослужбовців та їхнє місцеперебування – нібито для швидкого розшуку у випадку зникнення безвісти чи потрапляння в полон.
У групі поширюються заклики до мітингів, масових заходів, акцій громадянської непокори, скарг та звернень на дії командирів бригади й представників інших державних структур.
Командування 128-ої ОГШБр наголошує, що не має жодного відношення до згаданого віртуального об’єднання!
Розміщуючи інформацію в групі «Бригада 128», ви допомагаєте ворогу й наражаєте на небезпеку наших воїнів і цілі підрозділи ЗСУ.
• Не розкривайте персональні дані солдатів, їхні контактні номери!
• Не розголошуйте їхню дислокацію, навіть якщо це інформація про місце зникнення безвісти
• Не публікуйте фото своїх близьких та скан-копії документів
• Не пересилайте кошти невстановленим особам і структурам
• Не піддавайтеся на провокації, не беріть участі в масових зібраннях проти ЗСУ!
Завжди перевіряйте, з ким спілкуєтеся в мережі, а про підозрілі відомості повідомляйте правоохоронним органам. Лише вони та компетентні державні структури можуть сприяти якнайшвидшому розшуку полонених і зниклих безвісти.
Пам’ятайте, що ваші необдумані дії можуть призвести до смерті військовослужбовців!
ДОТРИМУЮЧИСЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ГІГІЄНИ, ВИ НАБЛИЖАЄТЕ ПЕРЕМОГУ!
За матеріалами  пресслужби 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади
06.06.2023

Оголошення про громадське обговорення Програми сприяння розвитку молоді у Виноградівській міській територіальній громаді на 2023 – 2025 роки

Виноградівська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення  проєкту Програми сприяння розвитку молоді у Виноградівській міській територіальній громаді на 2023 – 2025 роки (далі – Програма), яка має на меті створення сприятливих умов для розвитку та самореалізації молоді, підвищення їхнього соціального статусу та активної участі в житті громади.

 

Програма визначає пріоритетні напрями діяльності, які будуть спрямовані на забезпечення всебічного розвитку молодих людей у громаді, передбачає створення можливостей для отримання якісної освіти, розвитку професійних навичок, підтримки молодих підприємців, стимулювання активності молоді в громадському та політичному житті, сприяння здоровому способу життя. У рамках громадського обговорення ми запрошуємо всіх мешканців Виноградівської територіальної громади, особливо молодь, взяти участь у формуванні Програми.

 

Ознайомитись з проєктом Програми можна за посиланням.

 

Пропозиції та зауваження до проєкту Програми направляти на адресу електронної пошти відділу інформації та зв’язків з громадськістю meriya3@vin-rada.gov.ua до 12 червня 2023 року.

 

Виноградівська міська рада