Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

17.07.2024

До уваги платників податків – фізичних осіб щодо мінімального податкового  зобов’язання

Головне управління Державної податкової служби України в Закарпатській області повідомляє наступне:

Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове  зобов’язання.

Зауважуємо, що вперше мінімальне податкове зобов’язання визначається контролюючим органом за податковою адресою фізичної особи по всіх земельних ділянках незалежно від місця їх розташування  за 2022  рік у 2023 році. (більше…)

17.07.2024

Стартував грантовий конкурс «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії»

Український молодіжний фонд у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний банк розвитку KfW оголосив про старт першого грантового конкурсу «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії».

Програма охопить Закарпатську, Київську, Чернігівську, Житомирську, Харківську, Львівську, Полтавську, Запорізьку, Миколаївську, Кіровоградську, Дніпропетровську та Волинську області, а також низку територіальних громад.

Загальний бюджет становить майже 4 млн. грн., а максимальна допустима сума одного гранту – 380 тис. грн. (більше…)

17.07.2024

Співчуття

Виноградівська міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття старості Боржавського старостинського округу Костаку Михайлу Юрійовичу з приводу тяжкої втрати – смерті тестя.

 

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у години скорботи.

17.07.2024

16.07.2024

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с. Олешник, с.Підвиноградів на  17 липня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 17 липня  2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. П. Тичини, Ардовецька, Меденція

с. Олешник, с.Підвиноградів – частково


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2126