08.06.2023

До Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею

Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи до Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею інформує роботодавців про дотримання закону щодо праці неповнолітніх працівників.

08.06.2023

На Закарпатті стартує навчання для майбутніх підприємців

У п’яти містах Закарпаття з 12 до 30 червня відбудуться безкоштовні п’ятиденні тренінги «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». Навчання пройде за програмою Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» у рамках проєкту «Місцеве партнерство зайнятості в Закарпатській області».

Вас навчатимуть започаткуванню та веденню власної справи, а щонайменше 25 найбільш вмотивованих учасників отримають мініґранти до 3000$ для започаткування бізнесу чи придбання обладнання. Також переможці матимуть менторську підтримку, аби більш впевнено робити перші кроки у бізнесі. (більше…)

07.06.2023

Запрошуємо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до корисної акції!

Бібліотеки КЗ «Виноградівська публічна бібліотека» долучаються до Всеукраїнського мегазбору пластикових кришечок HDPE, розпочатого з ініціативи ГО “Місто майбутнього”. Кришечки збираються на БПЛА для ЗСУ.

Завдання: зібрати 3 млн. пластикових корків, які потім будуть передані на переробку, а кошти використані для закупівлі БПЛА.

Обов’язкова умова: кришечки повинні бути чистими та без стороннього запаху.

Кришечки просимо приносити до публічних бібліотек Виноградівської міської територіальної громади: (більше…)

07.06.2023

Анонсоване припинення водопостачання переноситься на завтра – 08.06.2023 р.

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на міському водопроводі по вул.Григорія Сковороди (колишня Чкалова) 08.06.2023 р. з 09:00 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання частини міста, а саме: вул. Григорія Сковороди (колишня Чкалова) (від вул. М.Польова до вул. Ардовецька ), Карпатська (колишня М.Гречки), Квіткова, Народна, Тиха, Леоніда Каденюка (колишня Гагаріна), Закарпатська (колишня Терешкової), Гінцака, Космонавтів, Рощахівського, Зелена, Ардовецька, Кооперативна, Армійська, Довженка, Володимира Івасюка (колишня Висоцького), Гички, Вишнева, Кузьми Скрябіна (колишня Макаренка), Соборності.
Виноградівська міська рада
07.06.2023

Генеральний штаб Збройних сил України затвердив Довідник з прав, обов’язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення травми чи захворювання

Довідник розроблено для військовослужбовців Збройних Сил України, які отримали поранення, травми чи захворювання під час військової служби.

 

У довіднику зібрано інформацію щодо механізму отримання направлення на лікування, реабілітацію, оздоровлення, проходження військово-лікарської та медико-соціальної експертної комісії, грошового забезпечення військовослужбовців.

 

У довіднику зібрано найбільш поширені запитання серед військовослужбовців, які отримали поранення/травму чи захворіли під час виконання службових обов’язків.

 

У випадку запитань, які не передбачені даним Довідником, телефонуйте на номер гарячої лінії Міністерства оборони України 0 800 500 442.

 

Посилання на Довідник з прав, обов’язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення травми чи захворювання.

Виноградівська міська рада