Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

15.06.2023

Предметна розмова щодо створення Стратегії

ІІІ стратегічна зустріч у рамках програми матеріально-технічної допомоги, яка фінансується Проектом USAID «ГОВЕРЛА» зібрала  у Виноградівській міській раді 14 червня 2023 р. членів робочої групи та представників громадськості, налаштованих на предметну розмову.

 

Перший заступник міського голови Адальберт Сверенко запросив присутніх  до активної участі у ІІІ стратегічній зустрічі та побажав ефективної роботи.

(більше…)

15.06.2023

Завершився тренінг “Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад”

12-13 червня 2023 р. у великому залі засідань Виноградівської міської ради відбувся третій заключний етап тренінгів в рамках грантового проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який втілюється міською радою у партнерстві з Міжнародною організацією з міграції МOM Ukraine,  Західноукраїнським ресурсним центром та фінансується Посольством Канади.

 

У навчанні взяли участь представники Виноградівської міської територіальної громади та Королівської селищної територіальної громади. Тренером тренінгу була Надія Кріт – член ГО «Товариство Лева».

(більше…)

15.06.2023

Інформаційна кампанія з питань здійснення заходів державного ринкового нагляду

Мета кампанії – підвищити рівень обізнаності громадськості, користувачів (споживачів) суб’єктів господарювання, що вводять в обіг та/або надають на ринку нехарчову продукцію, яка підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів та компонентів безпеки для ліфтів.

 

Матеріали інформаційної кампанії

 

Більше інформації з питань безпеки праці, трудового законодавства – на порталі Держпраці: https://dsp.gov.ua

За матеріалами Західного міжрегіонального управління Держпраці

15.06.2023

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та мешканців вул. Станційна в м.Виноградів

Повідомляємо, що міською радою виготовлено проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію тротуарів по вул. Станційна в м. Виноградів.

 

Очікується, що до кінця поточного року відповідні роботи будуть виконані.

Виноградівська міська рада

15.06.2023

Засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління власним будинком

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 28 квітня №151 «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків у Виноградівській міській територіальній громаді» 13 червня 2023 року відбулось засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління власним будинком. (більше…)