Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

16.06.2023

Моніторинговий візит команди Проєкту USAID до Виноградівської міської ради

Команда Проєкту USAID “Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування” (“Говерла”)  здійснила моніторинговий візит у Виноградівську міську територіальну громаду.

 

 

Відвідали Виноградівську міську раду керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Марат Кюрчевський, керівник Проєкту USAID “Говерла” Габріель Абрахам, заступниця директора Проєкту USAID “Говерла” Наталія Гнидюк та керівниця компоненту розвитку місцевого самоврядування Проєкту USAID “Говерла” Галина Семенець. (більше…)

16.06.2023

Відбулись тренінги для бізнесу Виноградівщини

Шановні виноградівці!

Раді повідомити вам, що в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини, в рамках реалізації освітніх заходів «Школи розвитку бізнесу Виноградівщини» в конференц-залі «Пузатий Шеф» пройшли 4 дводенні курси тренінгів для бізнесу Виноградівщини.

 

У тренінгах взяли участь підприємці з Виноградівської, Королівської, Пийтерфолвівської та Вилоцької територіальних громад Берегівського району. Тренери з Ужгорода та Львова провели семінари на теми: «Бізнес-планування», «Фінанси», «Продажі та маркетинг», «Експорт». (більше…)

16.06.2023

Форум «Аграрний бізнес – 2-й рік незламності»

Форум «Аграрний бізнес – 2-й рік незламності» відбудеться 23 червня 2023 р. в прес-конференційному залі Торгово-промислової палати України (м.Київ).

 

У програмі Форуму також запланована секція «Проблематика трейдингу. Логістика. Експорт», на якій розглядатимуться питання: (більше…)

16.06.2023

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с. Мала Копаня на 19.06.2023 р.

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 19 червня 2023 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії у с. Мала Копаня – вулиці Миру, Українська.

 

Причина відключення: технічні роботи.

Виноградівська міська рада