До уваги військовослужбовців-мешканців Виноградівської міської територіальної громади – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Виноградівське відділення комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» (м.Виноградів, вул. Кривуляка, 5, колишній хоспіс) відповідно до нового положення буде надавати реабілітаційні послуги воїнам ЗСУ, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій по захисту незалежності та суверенітету України, починаючи з 2014 року, а також тих, хто не має інвалідності, але потребує реабілітації.

На реабілітацію приймаються особи, які здатні самообслуговуватися та не потребують супроводу. Курс реабілітації – 21 день.

Відділення надає такі послуги:

• медична реабілітація (відновна терапія, медичне спостереження);
  • фізична реабілітація (кінезотерапія, лікувальний масаж, лікувальна фізкультура, фізіотерапія, механотерапія).

Направлення на реабілітацію у відділення здійснює управління соціального захисту населення Берегівської РДА-РВА при отриманні повного пакету документів та згідно рознарядки на соціально-медичну реабілітацію.

Для отримання направлення на реабілітацію військовослужбовцям, які не мають інвалідності, але потребують реабілітації, необхідно надати такі документи:

• висновок лікарсько-консультативної комісії державного або комунального закладу охорони здоров’я;  лікувально-профілактичних закладів чи рішень ВЛК незалежно від встановлення їм інвалідності з рекомендаціями стосовно надання послуг;
  • паспорт громадянина України, для іноземців та без громадянства – довідки про звернення за захистом в Україні/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту/посвідчення біженця/паспортного документа іноземця та посвідки на тимчасове проживання або посвідки на постійне проживання;
  • документ із зазначенням даних щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
  • виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого за формулою, затвердженою МОЗ.
  • Виноградівська міська рада