У Виноградові планується відновлення ремонтних робіт на аварійній ділянці автомобільної дороги міжнародного значення М-23 – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Завдяки особистому сприянню депутата Верховної Ради Владіслава Поляка, неодноразовим зверненням міського голови, міської ради та її депутатського корпусу до Кабміну, Укравтодору, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області найближчим часом, при настанні сприятливих погодних умов, розпочнеться ремонт аварійної ділянки по вул. Ардовецькій (поворот від вул. Чкалова – перехрестя вулиць Миру та І.Франка).

Це – позитивна реакція Міністерства інфраструктури України та Державного агентства автомобільних доріг (Укравтодор) на звернення нардепа щодо невідкладного завершення ремонту автодороги міжнародного значення М-23 «Берегово – Виноградів – Велика Копаня» у межах міста Виноградів.