Оголошення, повідомлення – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Оголошення, повідомлення

2024 рік

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   м.Виноградів та с.Фанчиково на 21 червня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 21 червня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Романа Головка, Копанська

с. Фанчиково – вул.Тиха, Садова, Шумна


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 20 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 20 червня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Романа Головка, Копанська


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с.Тросник та с.Олешник на  19 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 19 червня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с. Тросник – вул. Перемоги, Виноградна, Федака, Вародія

с.Олешник – вул. Миру, Захисників України, І.Густи, Тюльпанів


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с.Олешник на 18 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 18 червня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії з 8.00 – 17.00 к.ч.

м. Виноградів – вул. Комунальна, Меденці, І,Франка, кафе «Парус»

с. Олешник – вул. Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів, Шевченка, Каденюка


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с. Олешник, с.Велика Копаня та с. Букове на 17 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 17 червня  2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Підгірна, І.Франка, ВПУ-34

с. Олешник – вул. Миру, Захисників України (колишня Соломіна)

с.Велика Копаня – вул. Підгірна, Набережна

с. Букове – вул. Борканюка, Незалежності, Полунична, Миру


Відбудеться Всеукраїнський форум для представників молодіжних рад та екологічно активної молоді “EcoFuture Of Ukraine”

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 10.06.2024 № 3600 20-21 червня 2024 року у Вінниці відбудеться Всеукраїнський форум для представників молодіжних рад та екологічно активної молоді “EcoFuture Of Ukraine”.
Форум спрямований на надання учасникам знань, навичок та натхнення для активної участі в збереженні природи та вирішенні екологічних проблем, що виникають під час війни.
Реєстрація на форум здійснюється за посиланням:
https://forms.gle/gwdJ6MpVxU61HhCAA.
Дедлайн реєстрації: 18 червня 2024 року.
У разі виникнення додаткових питань, звертатися до відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України за тел. (044) 284-30-26 або на ел. пошту regiomol@ukr.net.


Про спеціалізований тренінг «Молодіжна робота, інформована про травму» в рамках програми «Молодіжний працівник»

З метою посилення компетентностей молодіжних працівників і працівниць впроваджувати освітні та просвітницькі заходи в контексті молодіжної роботи, інформованої про травму, Міністерством молоді та спорту України спільно з Державною
установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 24-26 червня 2024 року
в місті Житомирі буде проведено спеціалізований тренінг «Молодіжна робота, інформована про травму» в рамках програми «Молодіжний працівник».

Для участі необхідно до 16 червня 2024 року зареєструватися за посиланням:
http://surl.li/ucdma

Критерії відбору учасників та учасниць:

вік від 18 років;

молодіжні працівники та працівниці, які працюють безпосередньо з молодими людьми;

особи, які поєднують роботу з молоддю з адміністративно-організаційною діяльністю у сфері молодіжної політики;

обґрунтована мотивація до участі у тренінгу.

За результатами навчання випускники тренінгу отримають знання, уміння, навички та компетентності щодо:

організації молодіжної роботи в контексті прав людини з огляду на інформованість про травму;

особливостей організації та проведення освітніх та
просвітницьких заходів з молодими людьми з урахуванням підходу, інформованого про травму;

свідоцтво про проходження навчання базового рівня Програми «Молодіжний працівник».


Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець”

У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді “Державотворець”.
Мета національної програми “Державотворець” – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту.
06 липня 2024 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець: молодь у відновленні держави”. Учасниками заходу стануть понад 500 молодих людей, що будуть відібрані з усієї країни за результатами конкурсу.
Під час форуму буде оголошено про початок відбору молоді для участі в освітньо-професійному курсі, що запланований на серпень цього року. Кращі випускники програми будуть направлені для проходження стажування з можливістю подальшого працевлаштування в органи державної влади.
Реєстрація на форум здійснюється за посиланням: http://surl.li/ugajj

У разі виникнення додаткових питань, звертатися за тел. (093) 495-37-49, Анастасія Коломійченко – начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, або за тел. (095) 460-00-15, Максим Свисенко – координатор програми “Державотворець”.


Інформаційне повідомлення щодо порядку складання акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи

З метою однакового тлумачення положень нормативно-правових актів, інформування громадян стосовно порядку складання Акта обстеження, зокрема, особи, уповноваженої на складання Акта обстеження, Міністерством соціальної політики України підготовлено інформаційне повідомлення про порядок складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства/фактичного місця проживання особи, з текстом якого можна ознайомитися за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23774.html


 Інформаційний довідник місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області

Оприлюднюємо “Інформаційний довідник місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області”


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 13 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 13 червня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів- вул. Комунальна, І.Франка,  ВПУ-34, кафе «Парус» Меденці

с.Олешник – вул. Шевченка, Каденюка


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (12.06.2024р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з поривом на міському водопроводі по вул.Пухова 12.06.2024 р. з 13:00 к.ч. можливе тимчасове припинення водопостачання вул.Шевченка (від вул.Пушкіна до І.Франка), Станційна, Тюльпанів, Студентська, Учительська, Партизанська, Базарна, мікрорайон «Промінь», вул.Пухова (від вул.Шевченка в бік вул.Українська), Миру, І.Франка (від вул.Шевченка до Українська ).

У мікрорайоні по вул. Корятовича та вул. Армійська –  можливе пониження тиску.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів , с.Велика Копаня, с.Букове на  12 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 12 червня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська

с.Велика Копаня – вул. Підгірна, Набережна

с.Букове – вул. Борканюка, Незалежності, Полунична, Миру


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 11 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 11 червня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії з 8.00 – 17.00 к.ч.

м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська, Персикова, Чорна гора, урочище Виннички, геріатричний будинок, Ардовецька, Карпатська, Народна, Квіткова, Етелли Чуприк, Леоніда Каденюка, Олени Теліги, Комунальна, Корятовича.


Можливе пониження тиску води в м.Виноградів (10.06.2024р.)

 Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з аварійною ситуацією на міському водогоні по вул.Персикова сьогодні, 10.06.2024 р., можливе пониження тиску води в цілому місті протягом дня. Перебої у водопостачанні.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та с. Великі Комяти  на 10 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 10 червня  2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська, І.Франка

с. Великі Комяти – вул. Волошина,  Соборності,  ЗОШ І-ІІІ ст.


До уваги водіїв!

У зв’язку з проведенням робіт з підключення новозбудованого об’єкту до інженерних мереж водопостачання та водовідведення по вул.Шевченка в м.Виноградів, починаючи з понеділка, 10 червня 2024 року та до суботи, 15 червня 2024 року включно, буде обмежено рух авторанспортних засобів на ділянці дороги по вул.Шевченка: від фонтану до перехрестя з вул.Пухова (колишня назва вул.Маяковського).

Враховуючи зазначене, а також задля забезпечення можливості руху транспортних засобів, на час проведення ремонтних робіт заборонено паркування автомобілів на ділянці дороги по вул.Шевченка в м.Виноградів: від фонтану до перехрестя з вул.Пухова.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (7.06.2024р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з проведенням робіт на міському водопроводі по вул. Міська сьогодні, 07.06.2024р., з 09:30 к.ч. можливе тимчасове припинення водопостачання вул.Об’їзна, Міська, Кухаренка, І.Ловги.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   м.Виноградів,  с.Дротинці, с.Підвиноградів на 7 червня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 7 червня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська

с.Дротинці – повністю

с.Підвиноградів-вул.Духновича


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 6 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 6 червня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська


РЕЗУЛЬТАТИ громадського обговорення детального плану території громадської та житлової забудови для будівництва та обслуговування двоповерхового житлового будинку з вбудованим магазином в м. Виноградів, вул. Маяковського, 3/5, Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером:2121210100:07:004:0120 площею 0,01 га.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів  на  5 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 5 червня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська, Північна, Гренджі-Донського,Кошута, Духновича, Св.Іштвана,Ягідна, Ф.Раковці, Озерна, Героїв Майдану, Харківська,  Героїв Маріуполя, Виноградна, Шандолівська, Полкова, Ілляшкова


Заява про визначення обсягу стратегії екологічної оцінки

Оприлюднюємо заяву про визначення   обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території громадської забудови для будівництва будівель та споруд для виробництва та зберігання будівельних матеріалів в місті Виноградів, вулиця Партизанська, б/н, Берегівського району, Закарпатської області, на земельній ділянці з кадастровим номером:2121210100:07:011:0057 площею 1,17 га, з можливістю зміни цільового призначення із земель «01.01-для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» у землі «11.03-для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств»


Вплив регуляторного навантаження на бізнес: просимо представників місцевого бізнесу долучитись до опитування

Сьогодні в Україні майже 900 регуляторних інструментів прямо чи опосередковано впливають на діяльність бізнесу в Україні, що у свою чергу впливає на бізнес-клімат громади та залучення інвестицій.

У рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес.

Пройти опитування можна за посиланням – https://deregulation.online/compendious

Отримані відповіді дозволять краще зрозуміти як різні регуляторні вимоги впливають на фінансове та часове навантаження бізнесу. Це допоможе в прийнятті обґрунтованих рішень щодо оптимізації або скасування певних регуляторних вимог. Також це сприятиме спрощенню діяльності бізнесу, залученню нових інвестицій, збільшенню прибутку бізнесу та покращенню бізнес-клімату.

Детальніше про дерегуляційну реформу: https://deregulation.me.gov.ua/


Інформування та підтримка ветеранів

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України активно займається питаннями підтримки ветеранів та членів їхніх сімей.

У рамках цієї роботи розроблено два аудіоролики «Юридичні консультації»  та «Гаряча лінія кризової підтримки».

Ролики створені для інформування та підтримки ветеранів і мають на меті донести важливу інформацію до ветеранів та їхніх сімей.

Прослухати аудіоролики можна за посиланням: http://surl.li/uevar


Спеціалізований тренінг у застосуванні інструментів публічного управління

У рамках Програми «Молодіжний працівник» з 19 по 21 червня 2024 року в Києві буде проведено спеціалізований тренінг «Інструменти публічного управління в молодіжній сфері» – з метою посилення компетентностей молодіжних працівників, представників молодіжних центрів та молодіжних просторів, громадських організацій і структурних підрозділів з реалізації державної політики у молодіжній сфері.

Для участі потрібно подати заявку до 5 червня 2024 року: http://surl.li/tzpoh.

З детальною інформацією щодо Програми «Молодіжний працівник» можна ознайомитися на сайті:  youth-worker.org.ua


Безоплатне навчання – за ваучерами

Західноукраїнський національний університет інформує про відкриття сертифікованої програми «Внутрішній аудит (у ЗСУ та силових і спеціальних структурах)» та запрошує на безоплатне навчання (за ваучерами на навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України) військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, ветеранів війни, у тому числі звільнених у запас.

На виконання Законів України «Про вищу освіту», «Про зайнятість населення», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанов КМУ «Деякі питання ментальної, спортивної, фізичної, психологічної реабілітації та професійної адаптації ветеранів війни, членів їх сімей та деяких інших категорій осіб», «Порядок проведення експериментального проекту з переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів війни на базі закладів освіти засобами освіти, спорту та реабілітації» та інших законодавчих актів, що гарантують передбачені Конституцією України соціальні права на професійну адаптацію та підтримку учасників бойових дій –  відкрито сертифіковану програму «Внутрішній аудит (у ЗСУ та силових і спеціальних структурах)».

 Підготовка відбуватиметься за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за акредитованою магістерською програмою «Аудит та державний фінансовий контроль» кафедри фінансового контролю та аудиту Західноукраїнського національного університету.

Форма навчання – денна та заочно-дистанційна.

Бажаючі можуть надіслати до 03.07.2024 року на електронну адресу кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ (kaf_fka@wunu.edu.ua) лист про зацікавленість програмою із зазначенням контактної інформації.

Подання документів здійснюється із 03.07.2024 р. по 10.07.2024 р. у приймальній комісії Західноукраїнського національного університету відповідно до актуальних Правил прийому.

Додаткову інформацію можна отримати на кафедрі фінансового контролю та аудиту Західноукраїнського національного університету за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11/а (11 корпус, каб. 11206) або за телефоном:+380679969673.


Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області  інформує:

ПРОГНОЗ фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту посівів сільськогосподарських культур в господарствах Закарпатської області у червні 2024 року


Платформа допомоги врятованим (help-platform.in.ua)

Створена за участі членів Міжвідомчої робочої групи: ключових міністерств, органів місцевого самоврядування, міжнародних та громадських організацій.

Тут представлено інформацію щодо всіх актуальних сервісів безоплатної допомоги та підтримки постраждалим від насильства під час війни.

 Інформаційна кампанія про діяльність Платформи має на меті простою мовою пояснити важливість звернення постраждалих по допомогу, а також поінформувати про доступні сервіси з надання такої допомоги.


5 червня – День донора у Виноградівській міській територіальній громаді

Про це інформує адміністрація комунального некомерційного підприємства «Закарпатська обласна станція переливання крові» та просить долучитись мешканців усіх населених пунктів нашої громади, забезпечивши тим самим явку не менше п’ятидесяти донорів.

Контактний номер телефону: 095 01 77 313


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів,  с. Букове, с. Широке на 4 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 4 червня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії з 8.00 – 17.00 к.ч.

м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська

с.Букове

с.Широке – частково


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів  на 3 червня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 3 червня  2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів –вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Перемоги, ТОВ «Електрон»


Онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»

Як ми вже повідомляли, Закарпатська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація запровадила щотижневі (щочетверга з 15:00 до 17:00 год.) онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Пропонуємо долучитися представників малого і середнього бізнесу та фізичних осіб – підприємців  нашої громади до онлайн-зустрічі на тему: «Державні програми та банківські кейси щодо фінансування бізнесу для придбання альтернативних джерел енергозабезпечення”.

Онлайн-зустріч відбудеться 30 травня 2024 року, початок о 15:00 год.

Для участі в заході попередньо необхідно зареєструватися на порталі Допомога Закарпаття https://is.gd/ystP8n.

Посилання на Zoom:
https://zoom.us/j/98154673628?pwd=MEc2OGFVanNLaWJZL3lSK3lPNzk1Zz09

Ідентифікатор конференції: 981 5467 3628
Код доступу: 306428


Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення

З метою проведення процедури містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади та вивчення громадської думки пропонуємо оприлюднюємо інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення та прийом пропозицій від громадськості до проєкту Аналітичного звіту містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади за період 2023 року.

Процедура громадського обговорення розпочинається з 29.05.2024 року та триватиме до 28.06.2024 року.

ДОКУМЕНТ: Аналітичний звіт за результатами моніторингу містобудівної документації територій населених пунктів Виноградівської міської громади за період 2023 року


Соціальна рекламна кампанія “Будь собою” від Міністерства оборони України промотує рекрутинг до лав Збройних Сил України

Кампанія спрямована на заохочення громадян долучитися до захисту своєї країни, підкреслюючи важливість індивідуального внеску кожного у зміцнення національної безпеки.

Обирайте вакансію на сайті Міністерства оборони України  за посиланням https://army.gov.ua

та приєднуйся до української армії.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 31 травня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 31 травня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів,  с.Притисянське, с.Тросник, с.Фанчиково на  30 травня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 30 травня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська

с.Притисянське – вул. Чонкаш

с.Тросник – вул. Нова, Габора, Перемоги, Федака, Вародія, Виноградна

 с.Фанчиково – вул. Заводська, Леврінца, ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ №1


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів,  с. Фанчиково, с. Велика Копаня, с.Мала Копаня, с. Підвиноградів, с.Дротинці, с.Онок, с.Великі Комяти на 29 травня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 29 травня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії з 8.00 – 17.00 к.ч.

м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська

с. Велика Копаня

с. Мала Копаня

с. Підвиноградів –  вул. Колгоспна, Духновича, консервний завод, киснева станція

с. Фанчиково – вул. Шевченка

с. Дротинці – вул.  Миру, Севлюшська

с.Онок – вул. Миру, Ярова, Українська, Польова

с.Великі Комяти – вул. Миру, І.Франка


Подайте заявку на участь у Національній премії UEPA

Національна премія за внесок у розвиток підприємництва — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA)

Подайте заявку на участь у Національній премії UEPA, яка призначена для нагородження тих, хто сприяє розвитку малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Конкурс UEPA у 2024 році проводиться в наступних категоріях:

 • сприяння підприємницького духу: визнання ініціатив, які сприяють формуванню підприємницького мислення, особливо серед молоді та жінок;
 • інвестування в підприємницькі навички: визнання ініціатив, спрямованих на підвищення підприємницької, управлінської та професійної майстерності;
 • підтримка цифрових технологій підприємствв, дозволяючи їм розвивати і використовувати цифрові технології, продукти та інші послуги;
 • покращення бізнес-середовища та підтримка інтернаціоналізації бізнесу: визнання інноваційної політики та ініціатив на національному, регіональному або місцевому рівнях, які роблять Європу найпривабливішим місцем для початку бізнесу, на користь МСП;
 • підтримка сталої трансформації: визнання ініціатив, які сприяють сталому перетворенню та підтримують екологічні аспекти, такі як циркулярна економіка, кліматична нейтральність, чиста енергія, збереження ресурсів або біорізноманіття;
 • відповідальне та інклюзивне підприємництво: визнання ініціатив, що сприяють корпоративній соціальній відповідальності серед МСП та підприємництва серед малозабезпечених груп, таких як безробітні, легальні мігранти, інваліди або люди з етнічних меншин.

Нагороди будуть вручені українському переможцю в кожній з шести категорій. Конкурс передбачає сьому категорію Гран-прі, особливістю якої є відсутність можливості конкурувати за участь в європейській частині.

Заявка повинна бути оформлена українською мовою  та відповідати критеріям прийнятності для оцінки.

Посилання:     https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVMZsUyMZv93R1nYweDP19aHb3YuDV…

Два переможця UEPA будуть відібрані для участі в конкурсі EEPA.

Звертаємо увагу, що для номінації в категорії «Відповідальне та інклюзивне підприємництво» подавати заявки можуть приватні підприємства, які підпадають під визначення МСП, опублікованому на сайті europa.eu, за умови, що проєкт, який претендує на участь у конкурсі, не є основною діяльністю МСП.

Кінцевий термін подачі заявки на UEPA — 30 червня 2024 року.

 Більш детальна інформація про UEPA розміщена за посиланнямhttps://business.diia.gov.ua/eepa-awards-ukraine-2024


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів,  с.Онок, с. Великі Комяти на 28 травня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 28 травня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії: з 8.00 – 17.00 к.ч.– м. Виноградів – вул. Чеська, О. Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Романа Головка, Копанська, Ардовецька, Персикова, Севлюшська, Вишнева, Миру, Борканюка, Духновича, Колгоспна.

с.Онок – вул. Миру, Ярова, Українська, Польова.

с.Великі Ком’яти – вул. Миру, І. Франка.


 

Тривають заходи, присвячені безпеці праці

Державна служба України з питань праці у рамках проведення Всеукраїнських заходів «Мистецтво безпеки праці» оголосила конкурс та проводить серію заходів, покликаних привернути увагу суспільства до важливості безпеки на роботі.

Ці заходи триватимуть до осені та включають конкурси, виставки та онлайн-події.

Участь у заходах може взяти кожен. Незалежно від того, який вид мистецтва припадає вам до душі – чи ви художник, фотограф або вмієте працювати з програмним забезпеченням, ваші ідеї про безпеку праці заслуговують на увагу.

«Мистецтво безпеки праці» – це своєрідна виставка досягнень найбільш прогресивних роботодавців, для яких поняття «людський капітал» є справді важливим. Роботодавці мають можливість продемонструвати свої інноваційні рішення у сфері безпеки праці та піклування про своїх працівників.

Визнання спеціалістів з охорони праці – фахівці з охорони праці мають можливість проявити свої професійні навички і здобути визнання у своїй спільноті. Вже майже 800 спеціалістів долучилися до цього рейтингу, демонструючи високий рівень компетентності та відданості своїй справі.

Творчий підхід до охорони праці – митці, які бачать охорону праці через призму образотворчого мистецтва, активно надсилають свої роботи, показуючи, яким чином мистецтво може бути ефективним інструментом підвищення обізнаності про безпеку праці.

Заходи тривають, тому долучайтеся  за посиланням: theartofsafety.dsp.gov.ua та отримуйте більше інформації на Telegram-каналі: https://t.me/bezpeka_pratsi   та на Фейсбук: https://www.facebook.com/mystetstvobezpekypratsi


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с.Великі Комяти,  с.Олешник на 27 травня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 27 травня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії: з 8.00 – 17.00 к.ч.– м. Виноградів – вул. Чеська, О. Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Меденці, Персикова, водозабір нижній майданчик, Лейзмана.

с. Великі Ком’яти вул. Виноградна.

с.Олешник – вул. Миру, Захисників України (колишня вул. Соломіна), І.Густи, Тюльпанів, Виноградівська, Гренджі-Донського, провулок Щастя.


Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області для інформування населення повідомляє:

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, що розпочалося відродження гусениць першого покоління яблуневої плодожерки – небезпечного шкідника яблуні, яка пошкоджуючи плоди, може призводити до значних втрат урожаю.

Інформуємо населення про необхідність проведення обробітку одним із інсектицидів: альтекс, антигусінь, блискавка, дестрой, інспектор, карате Зеон, матч, прованто Максі, прованто Профі, редінг, турбо Престо, том, ТОР, цезар, інші препарати, дозволені для роздрібного продажу населенню.

Препарати рекомендуємо закуповувати тільки в спеціалізованих магазинах в оригінальних упаковках, на яких вказано норми внесення. При роботі з засобами захисту рослин необхідно дотримуватись державних санітарних правил та правил техніки безпеки.

За матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області


 

Отримання фінансової підтримки з обласного бюджету за напрямами  „Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва в Закарпатській області  на 2021 – 2025 роки”

Відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету у 2024 році, передбачених на виконання заходів Програми, фінансова підтримка надається за пріоритетними напрямами:

1) розвиток багаторічних насаджень:

часткове  відшкодування суб’єктам господарювання вартості (без урахування податку на додану вартість) придбання матеріалів для спорудження шпалер (у тому числі за межами України, крім вироблених на території російської федерації/Республіки Білорусь) – до 80 відсотків (після завершення монтажних робіт);

2) поліпшення родючості ґрунтів та зрошення земель: (більше…)


До уваги  підприємств Виноградівської міської територіальної громади

II-й міжнародний Конгрес Координаційної платформи «ВзаємоДія» відбудеться 24.05.2024 р. в Ужгороді за адресою: ректорат УжНУ (велика зала), 2 поверх, площа Народна, 3.

Представники підприємств Виноградівської міської територіальної громади мають можливість взяти участь у взаході, зокрема у Дискусійній панелі №1: «Інструменти взаємодії держави, громадянського суспільства та бізнесу – Зроблено в Україні».

Для участі у заході необхідно зареєструватись: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSpMu_Zyw_Z4gYtzT0MuGQk0HWvmhgnZVSe90uuskVPl20iA/viewform?usp=sharing.

Детальніше про I-й міжнародний конгрес Координаційної платформи «ВзаємоДія», що відбувся минулого року,  можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1tbkkKokVzdR4yqffkp8VJXr2T_viMwuc?usp=sharing


 

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 24 травня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 24 травня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Персикова, Комунальна, Меліоративна, Північна, оптовий ринок, Корятовича


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів,  с.Олешник на  23 травня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 23 травня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Персикова, урочище «Виннички», меблева фабрика, вул. Чорна гора, Злагоди, Сагайдачного, Притисянська, Південна

с.Олешник – вул. Миру, Захисників України (колишня вул. Соломіна), І.Густи, Тюльпанів


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів,  с.Олешник, с. Фанчиково, с. Дротинці на 22 травня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 22 травня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії: з 8.00 – 17.00 к.ч.– м. Виноградів – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Етелли Чуприк (колишня вул.8 Березня), Перемоги. Героїв Майдану, Лучкая, Сонячна, Шкільна, Б.Хмельницького, Золтана Балажа (колишня вул.  Писарєва), Карпатської України, Заводська, перені, Журавлина, Персикова, Канківська

с.Олешник – вул. Миру, Захисників України (колишня вул. Соломіна), І.Густи, Тюльпанів

с. Фанчиково – вул. Духновича, консервний завод, киснева станція

с. Дротинці – повністю


До уваги підприємців Виноградівської міської територіальної громади
30 травня 2024 р. у м. Хуст відбудеться безкоштовний навчальний тренінг “Розкриття потенціалу малого і середнього бізнесу” за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).
Запрошуємо малий та середній бізнес на безкоштовний тренінг 30 травня 2024 р., м. Хуст, конференц-зала готелю “VIP” (вул. В. Петенька, 5), початок о 12:00.
 • Ви навчитеся шукати фінансові можливості для бізнесу,
 • дізнаєтеся про нюанси та правила написання грантових заявок, стратегій розвитку бізнесу, маркетингу та юридичні аспекти ведення бізнесу,
 • попрактикуєтесь у підборі програм фінансування.
Навчання проводять експерти Інвест офісу, які щодня допомагають підприємцям та підприємницям з різних куточків країни залучати кошти від державних і міжнародних фондів, експерти з інвестиційно-фінансового менеджменту, маркетингу та правознавства.
Захід організовує команда Інвест офісу в межах проєкту «Розкриття потенціалу МСБ», який фінансується Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проєкти.

Звертаємо увагу, що для участі у безкоштовному тренінгу необхідно попередньо зареєструватись за посиланням – https://bit.ly/4a5Wnji 


Як діяти, якщо не видали фіскальний чек? 

Інформує відділ інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Закарпатській області: невидача чека або видача підробленого чека під час продажу товарів чи наданні послуг – це одна з проблем, з якою зустрічаються споживачі.

Що робити, якщо вам не видали чек?

З огляду на досить часті випадки обману споживачів – видачі чека невстановленої форми або взагалі відмови у видачі фіскального чека фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області просять звертатися:

– за номером телефону:  0800 501 007 (напрямок «4»)

– написати скаргу на електронну адресу: idd@tax.gov.ua

– повідомити про порушення через чат-бот «StopViolationBot» (https://t.me/StopOverpriceBot) у месенджері Telegram.

Пам’ятайте: ваші права мають бути захищеними!


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів  на 21 травня 2024 р.

Причина відключення: планові роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 21 травня  2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів  – вул. Чеська, Гандери, Цілинна, Скунця, Кубікова, Харківська, Героїв Маріуполя,  Промислова, Лейзмана, Торгова, Промислова, Меденці


До відома мешканців м.Виноградів, вул. Адальберта Ерделі (колишня вул. Ломоносова)

13 травня 2024 р. з 9:00  буде проводитись планово-технічне обслуговування систем газопостачання спільного користування з тимчасовим припиненням газопостачання м. Виноградів, вул. Адальберта Ерделі (колишня вул. Ломоносова), буд. 24/а.

14 травня 2024 р. з 9:00 – м.Виноградів, Адальберта Ерделі (колишня вул. Ломоносова), буд. 26.

15 травня 2024 р. з 9:00 – м.Виноградів, Адальберта Ерделі (колишня вул. Ломоносова), буд. 28.

16 травня 2024 р. з 9:00 – м.Виноградів, Адальберта Ерделі (колишня вул. Ломоносова), буд. 28/а.

17 травня 2024 р. з 9:00 – м.Виноградів, Адальберта Ерделі (колишня вул. Ломоносова), буд. 30.

Для оперативного проведення технічного обслуговування Виноградівська філія Газмережі переконливо просить власників будинків (квартир) на даний період знаходитись вдома та надати доступ до газових стояків, по можливості не користуватись газовими приладами та перекрити газові крани до приладів.

Відновлення газопостачання буде виконано після закінчення всіх робіт у присутності мешканців будинків (квартир).


До відома!

9 травня 2024 р. з 9:00 буде проводитись планово-технічне обслуговування систем газопостачання спільного користування з тимчасовим припиненням газопостачання м. Виноградів, вул. Адальберта Ерделі (колишня вул. Ломоносова), буд. 4.

Для оперативного проведення технічного обслуговування Виноградівська філія Газмережі переконливо просить власників будинків (квартир) на даний період знаходитись вдома та надати доступ до газових стояків, по можливості не користуватись газовими приладами та перекрити газові крани до приладів.

Відновлення газопостачання буде виконано після закінчення всіх робіт у присутності мешканців будинків (квартир).


До відома мешканців с. Великі Ком’яти!

7 травня 2024 р. з 9:00 буде проводитись планово-технічне обслуговування систем газопостачання спільного користування з тимчасовим припиненням газопостачання с. Великі Ком’яти, вул. Волошина, буд. 6.

Для оперативного проведення технічного обслуговування Виноградівська філія Газмережі переконливо просить власників будинків (квартир) на даний період знаходитись вдома та надати доступ до газових стояків, по можливості не користуватись газовими приладами та перекрити газові крани до приладів.

Відновлення газопостачання буде виконано після закінчення всіх робіт у присутності мешканців будинків (квартир).


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с.Великі Ком’яти  на 2 травня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 2 травня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с.Великі Ком’ятивул. Виноградна,   з 9.00 – 17.00 к.ч. – вул. Ярова


Продовжується збір російськомовної літератури на переробку

Тож, якщо ви мешкаєте у Виноградівській громаді оприлюднюємо перелік бібліотек з адресами, які беруть участь в акції:
1. Виноградівська центральна публічна бібліотека №1 ,вул.Борканюка,1(2 поверх)
2. Виноградівська дитяча бібліотека-філія №2, вул Миру .11
3. Виноградівська міська бібліотека-філія № 3, вул.Шевченка, 6
4. Бібліотека-філія № 4 вул. Першотравнева м. Виноградів, вул. Травнева, 62
5. Бібліотека-філія №5 . с.Олешник, вул.Українська, 193
6. Бібліотека-філія №6. с.Букове, вул.Незалежності, 27
7. Бібліотека-філія №7с. В.Копаня, вул. Миру, 27
8. Бібліотека- філія №8 с.Мала Копаня, вул. Центральна,44
9. Бібліотека-філія. №9 с. В.Комяти, вул. А.Волошина, 14
10. Бібліотека-філія № 11 с. Дротинці; вул. Тисівська,92
12. Бібліотека-філія №13 с. Підвиноградів, вул.Незалежності, 3
13. Бібліотека-філія №15 с. Широке. вул.Гагаріна, 1
14. Бібліотека-філія №16 с. Онік, вул.Українська, 10
15. Бібліотека-філія №17 с. Боржавське, вул. Владики Івана Маргітича, 56

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с.Великі Ком’яти  на  1 травня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 1 травня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с.Великі Ком’ятивул. Шевченка, Ватутіна


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с.Підвиноградів  на 30 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 30 квітня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії в с.Підвиноградів:

з 8.00 – 17.00 к.ч.– с.Підвиноградів – вул.Персикова, Вишнева, Севлюшська, Ардовецька, Молодіжна, Каштанова, Київська, табір


Роз’яснення щодо застосування плати за абонентське обслуговування

Департамент комунальних послуг Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України з метою забезпечення єдиного підходу до реалізації вимог законодавства інформує про розмір та структуру плати за абонентське обслуговування, що застосовується до споживачів та надає роз’яснення щоо особливостей застосування цього платежу до споживачів комунальних послуг.

РОЗ’ЯСНЕННЯ


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с.Велика Копаня на 29 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 29 квітня  2024р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с.Велика Копаня – вул. Миру, Українська


Інформація про грантові програми за фінансової підтримки Уряду Японії

Програми як для громад, так і для організацій запроваджуються в рамках проєкту «Стійкі та інклюзивні громади в Україні» з метою згуртування українського суспільства та посилення стійкості місцевих громад через сприяння реінтеграції ветеранів, членів їхніх сімей та сімей загиблих у цивільне життя.
Учасники після подання заявок на участь пройдуть конкурсний відбір, після чого переможці отримають матеріальну допомогу до 15 000 євро та навчання для персоналу.
Більш детальна інформація про умови участі у програмах, форми заявок для подання та інструкції щодо заповнення заявок тут: https://ukraine.iom.int/uk/news/hrantova-prohrama-dlya-hromad-vid-mizhnarodnoyi-orhanizatsiyi-z-mihratsiyi-ta-uryadu-yaponiyi

Для громад:

 Грантова програма для громад від Міжнародної організації з | IOM Ukraine

Для ветеранських організацій/установ: 

Грантова програма для ветеранських організацій/установ від | IOM Ukraine

У разі виникнення запитань, просимо надсилати запити на електронну адресу: IOMVeteranProject@iom.int


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (26.04.2024 р.)

Як повідомило ВУЖКГ,  у зв’язку з поривом на міському водопроводі по вул.Петефі біля буд.23 сьогодні, 26.04.2024р., з 09:30 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання вул.Петефі (від вул.Онуфрія до вул. Григорія Сковороди (колишня Чкалова) та вул.Григорія Сковороди (колишня Чкалова) – від автостанції до вул.Комунальна).

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомлення про проведення громадського обговорення

«Детальний план території житлового будинку з вбудованим магазином  в  м. Виноградів, вул. Пухова (Маяковського) 3/5 Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером:2121210100:07:004:0120 площею 0,01 га”

ДОКУМЕНТИ


Результати проведення громадських слухань 

«Детального плану території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в м.Виноградів, вул. Локоти, 47 Берегівського району Закарпатської області”

Повідомлення про результати проведення громадських слухань

та «Детального плану території  для реконструкції з добудовою кафе-магазину «Рафанда» та влаштування вхідної зони до об’єкту в м. Виноградів,  вул. Перемоги, 9 Берегівського району Закарпатської області»

Повідомлення про результати проведення громадських слухань


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (22.04.2024р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з поривом на міському водопроводі по вул.Пухова (колишня Маяковського) 22.04.2024 р. можливе тимчасове припинення водопостачання вул.Шевченка (від вул.Пушкіна до І.Франка), Станційна, Тюльпанів, Студентська, Учительська, Партизанська, Базарна, м-н Промінь, вул.Пухова (від вул.Шевченка в бік вул.Українська), Миру, І.Франка (від вул.Шевченка до Українська).

У мікрорайонах по вул. Корятовича та Армійська можливе пониження тиску.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та с.Олешник на 19 та 22 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 19 та 22 квітня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), О.Гандери.  Цілинна, Петра Скунця (колишня Чехова), Кубікова, Мала Польова, Пушкіна, Водяна, А.Гріги, Спортивна, Я.Романова,  о.І. Романа, Вакарова, центр зайнятості, пекарня, Геліос, Ортекс-ЛТД, Комунальна, райавтодор, Мільтекс, ВУЖКГ

с.Олешник – вул. Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів


Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області для інформування населення повідомляє:

погодні умови з періодичними опадами та помірними температурами повітря призвели до проявлення парші на яблуні та груші. Для профілактики інтенсивного ураження та розвитку хвороби, що може призвести до втрат урожаю та зниження його якості, доцільно провести обприскування дерев одним із дозволених для роздрібного продажу населенню фунгіцидів: блюз, джек Пот, кумир, магнікур Сенсейшен. Магнікур Стар, малахіт, міравіс, самшит, скор, спліт, стробі, топсін М. Норми витрати препаратів для конкретної культури вказані на упаковках. Препарати слід закуповувати у спеціалізованих торгових точках для торгівлі пестицидами. При проведенні захисних заходів дотримуватись правил техніки безпеки та санітарних правил.

Посіви озимих зернових культур засмічені зимуючими бур’янами, з’являються та розвиваються сходи ярих бур’янів. На багатьох площах рослини уражені грибковими хворобами (септоріоз, гельмінтоспоріоз, борошниста роса). Для недопущення негативного впливу бур’янів на рослини, зниження врожаю, а також подальшого розвитку та поширення грибкових хвороб, необхідним є проведення обробітків посівів озимих зернових гербіцидами, а на уражених хворобами площах і фунгіцидами.

 При підборі гербіцидів необхідно враховувати видовий склад бур’янів, а також фазу розвитку рослин. Препарати для захисту рослин слід закуповувати у спеціалізованих торгових точках для продажу пестицидів


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва магазину та обслуговування індивідуального житлового будинку з вбудованим магазином будівельних матеріалів за адресою м. Виноградів, вул.Копанська, 244, 246,  Берегівського району, Закарпатської області на земельних ділянках  з кадастровими номерами: 2121210100:00:009:0218 площею 0,0595 га та 2121210100:07:009:0335 площею 0,06га, з можливістю зміни цільового призначення земельної ділянки 2121210100:00:009:0218 площею 0,0595 га із земель «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» у землі «для будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документу державного планування: Виноградівська міська рада (meriyal@vin-rada.gov.ua). (більше…)


Вперше оголошено регіональний конкурс «Благодійне Закарпаття»

У Закарпатській області вперше оголошено регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійне Закарпаття -2023». Регіональним партнером Асоціації благодійників України у Закарпатській області виступає Благодійний фонд «Дерево Мого Життя»

Асоціація благодійників України спільно з Благодійним фондом «Дерево Мого Життя» через проведення цього конкурсу прагнуть вшанувати кращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які працювали на захисті нашої країни у 2023 році.

Усі подані заявки на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023» із Закарпатської області будуть розглянуті на регіональному рівні. Національна експертна рада конкурсу окремо визначить переможців у Закарпатській області. Вшанування відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться двічі: на урочистій церемонії «Благодійне Закарпаття-2023» у м. Ужгород (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2023» у м. Києві.

Асоціація благодійників України та Благодійний фонд «Дерево Мого Життя» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів Закарпатської області номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна».

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року; благодійні, волонтерські проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на захист України, благоотримувачі, представники медіа.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023»:  konkurs@blagoukraine.org  до 30 квітня 2024 року (включно).

Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проєкту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.

Цього року Оргкомітет Конкурсу визначив 27 конкурсних номінацій, за якими буде проводитись відбір. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну або декілька номінацій, під які підпадає діяльність організації чи проєкт:

Колективні номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»:

 1. Благодійність великого бізнесу
 2. Благодійність середнього та малого бізнесу
 3. Благодійність міжнародного бізнесу
 4. Корпоративна благодійність
 5. Колективне волонтерство
 6. Всеукраїнська благодійність
 7. Регіональна доброчинність
 8. Місцева доброчинніст
 9. Доброчинність в охороні здоров’я
 10. Доброчинність у освіті та науц
 11. Доброчинність у культурі та мистецтві
 12. Доброчинність у соціальній сфері
 13. Доброчинність у сфері екології та охорони довкілля
 14. Доброчинність у захисті України
 15. Доброчинність неурядового сектору
 16. «Добро починається з тебе»
 17. «Молодіжні доброчинні ініціативи»
 18. Доброчинна акція року
 19. «Платформа добра»
 20. «Синергія добра: ефективне партнерство»
 21. «Інновації в доброчинній діяльності».

Індивідуальні номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»:

 1. Благодійник року
 2. Волонтер року
 3. Менеджер року у сфері доброчинності (у цю номінацію заповнюється окрема заявка – за лінком).

Спеціальні номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»:

 1. Народний доброчинець (єдина конкурсна номінація, де переможець визначається шляхом онлайн-голосування)
 2. Медіа і доброчинність
 3. Допомога з-закордону.

Перед тим як обрати номінацію, ознайомтеся з Положенням “Про Національний конкурс «Благодійна Україна» або окремо з витягом з Положення «Конкурсні номінації», де описана кожна з номінацій.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 067-164-04-11; e-mail: konkurs@blagoukraine.org, сайт: http://blagoukraine.org/

Регіональний партнер конкурсу у Закарпатській області: Благодійний фонд «Дерево Мого Життя»: сайтfb. Координатор регіонального комітету – Любов Михайлюк, +380503317354, identity@tree-of-my-life.or.

Детальніше про Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»:  https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html

Інформація на сайті: https://blagoukraine.org/news/zakarpattya_2023-2138.html


Дезінсекція від кліщів – 19 квітня 2024 р.

Виноградівська міська рада повідомляє, що з метою проведення комплексу профілактичних і винищувальних заходів, спрямованих на знищення або зменшення кількості комах та інших членистоногих (кліщів, павуків тощо), які мають епідеміологічне і санітарно-гігієнічне значення, працівниками Виноградівської філії Державної установи «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Міністерства охорони здоров’я України» в п’ятницю, 19 квітня 2024 р., починаючи з 21:00 год. к.ч., будуть проводитись відповідні заходи в м.Виноградів.

Враховуючи зазначене, просимо мешканців та гостей громади утриматись від прогулянок в районі наступних об’єктів масового скупчення та відпочинку:

 • центральна площа міста,
 • сквер в районі скульптури винороба;
 • сквер навпроти поліклініки,
 • сквер в районі скульптури «Дівчина-винороб» (фонтан «Сільвіка»),
 • дитячий майданчик в районі ВАТ ВВТШО «Гроно».

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів  м.Виноградів, с.Олешник   на  18 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 18 квітня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова, Мала Польова, Копанська, Цегельна, А.Ковача, В.Стуса, Виноградна, Терасна, Шандолівська,  Ілляшкова, Полкова, А.Ерделі, Певрянська, Локоти, Робоча, Молодіжна, Лебедина

c.Олешник – вул.Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів


Відбудеться щорічна міжнародна виставка «URBIS»

У Чеській Республіці з 04 по 06 червня 2024 року у м.Брно відбудеться щорічна міжнародна виставка «URBIS», яка є новим форматом «Smart Cities Meetup».

Проведення міжнародного виставкового заходу планується за участі представників органів державної влади, місцевого самоврядування та компаній, які спеціалізуються на впроваджені нових технологій у сфері містобудування та забезпечення ефективного функціонування місцевої інфраструктури.

У рамках URBIS передбачена презентація промислово-індустріального потенціалу міст.

За домовленістю з чеською стороною для української делегації буде виділено спеціальний стенд.

Участь у заході для представників органів державної влади та місцевого самоврядування буде здійснена за рахунок чеської сторони, а представникам українських компаній будуть надані пільгові умови.

Більше інформації щодо заходу можна отримати за посиланням: https://www.bvv.cz/urbis


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, c.Олешник  та с.Широке  на 16 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 16 квітня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії в м.Виноградів:

з 8.00 – 17.00 к.ч.– м.Виноградів- вул. Меліоративна, Першотравнева, І.Франка Персикова, Пасічна, Весняна, Курта

c.Олешник – вул.М.Любки, Соборна

с.Широке – повністю


Запрацювала онлайн-платформа для допомоги постраждалим внаслідок війни

Платформа допомоги врятованим – це перший в Україні онлайн-майданчик, де зібрана повна інформація про всі ключові сервіси допомоги постраждалим внаслідок війни.

Завдяки платформі громадяни зможуть простіше і швидше зв’язатися з потрібним сервісом.

Наразі на платформі зібрані всі ключові служби, що надають українцям психологічну, юридичну та соціальну допомогу. Крім того, на сайті є буклети та інформаційні матеріали, щоб допомогти громадянам розпізнати негативні наслідки насильства та вчасно впоратися з ними.

Платформа розрахована не лише на постраждалих, а також і на фахівців, які надають їм допомогу. На сайті вже розміщені рекомендації та посібники по роботі з потерпілими згідно з найкращими міжнародними стандартами.   (більше…)


Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

Кому буде актуальна програма?

До навчання запрошуються представники мікро-, малого та середнього бізнесу, а також ті, хто тільки планує власну справу. Проєкт буде корисний для крафтових локальних виробників, майстрів, що виробляють власну продукцію тощо та хочуть продавати її онлайн на всі регіони країни. (більше…)


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів на 15 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 15 квітня  2024р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Персикова, Пасічна, Весняна, Курта


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та с.Олешник на 12 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 12 квітня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), О.Гандери.  Цілинна, Петра Скунця (колишня Чехова), Кубікова,

з 9.00 – 16.00 к.ч   м.Виноградів – вул. Меденція

з 9.00 – 17.00 к.ч  – с.Олешник вул. Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (11.04.2024р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв`язку з поривом на міському водопроводі по вул.Тюльпанів 11.04.2024 р. з 09:00 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання (від багатоповерхівок по вул. Станційна,1 до пташиного ринку), вул. Вчительська, Студентська, Тюльпанів, Базарна та провул.Партизанський.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів  м.Виноградів, с.Олешник  та с.Онок на  11 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 11 квітня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова,

з 9.00 – 16.00 к.ч   м.Виноградів –  вул.І.Франка, с.Онок  частково

з 9.00 – 17.00 к.ч – м.Виноградів – вул. Першотравнева, Адальберта Ерделі (колишня Ломоносова), Пиврянська, Локоти c.Олешник – вул.Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів


Сформовано завдання на розроблення Комплексного плану

На виконання вимог чинного законодавства та рішення Виноградівської міської ради №1303 від 31.05.2023 р. «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади», зі змінами від 29.02.2024 р. (рішення № 1991), враховуючи результати процедури громадського обговорення Робочою групою розроблено та погоджено проєкт Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади.

Надалі проєкт Завдання було передано на затвердження до Відділу містобудування та архітектури Виноградівської міської ради, визначеного Замовником Комплексного плану.

Ознайомитися з остаточною редакцією Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади можна за посиланням: https://cutt.ly/Lw4mlfZH


Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Оприлюднюємо:

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції салон-магазину «Меблі» з влаштуванням житлової квартири та офісних приміщень  в м. Виноградів, вулиця Гандери О., 21 Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121210100:00:011:0013, площею 0.1457 га»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської  забудови для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу в с. Підвиноградів, вулиця Ардовецька, 6 Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121284400:05:007:0132, площею 0.2876 га, з можливістю зміни цільового призначення із земель «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» у землі «для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  «Детального плану території  с.В.Ком’яти, вул. Ватутіна №1 для будівництва та обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд площею 0.25 га на землях житлової і громадської забудови сільської ради»


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, c.Олешник  та с.Онок  на 10 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 10 квітня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії в м.Виноградів:

з 8.00 – 17.00 к.ч.– м.Виноградів –вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова

з 9.00 – 16.00 к.ч   – м.Виноградів –  вул.І.Франка,, с.Онок   – частково

 9.00 – 17.00 к.ч. – урочище Виннички, Мала Польова, Гінцака, Закарпатська, Олександра Сергеєва (колищня Зелена, Леоніда Каденюка (колишня Гагаріна), Рощахівського , c.Олешник – вул. Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів


Просимо долучитись до опитування щодо розвитку спорту

З метою продовження роботи з визначення проблемних питань та потреб громадян щодо розвитку спорту у Виноградівській міській територіальній громаді просимо мешканців громади активно долучитись та пройти опитування.

Опитування триватиме до 12 квітня включно

Посилання: https://forms.gle/1Qsq2Wt5vxwyxE1C7


Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk) повідомляє: цього місяця надсилання смс із інформацією про стан рахунку затримується

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що через технічні причини цього місяця надсилання смс із інформацією про стан рахунку затримується. Просимо вибачення за незручності й нагадуємо, що дізнатися інформацію про ваше споживання та нарахування ви зможете іншими зручними способами:

 • перевірити в електронній абонентській книжці: https://bit.ly/3L3grck
 • дочекатись паперового рахунку.

Також ви дізнаєтесь інформацію про стан рахунку, якщо зателефонуєте:

 -до кол-центру ТОВ «Закарпаттяенергозбут»: 0-800-50-59-60;

– до Інформаційно-консультаційного центру: (0312) 42-99-92.

– до Центрів обслуговування клієнтів:  https://bit.ly/3do3log

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk) вдячне всім споживачам за порозуміння та співпрацю. Разом працюємо для перемоги!

За матеріалами пресслужби ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk)


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів та с.Олешник на 8 та 9 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 8 та 9 квітня  2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова, з 9.00 – 17.00 к.ч  – вул. Копанська, Комунальна, Молодіжна, Робоча

c.Олешник – вул.Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів


Виноградівська міська рада інформує

про початок підготовки до проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади та підготовки аналітичного звіту з 05.04.2024 року.

 З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо розвитку як окремих об’єктів містобудування та будівництва в населених пунктах громади, так і перспективний розвиток території громади в цілому.

Пропозиції подавати до 05 травня 2024 року на відділу містобудування та архітектури Виноградівської міської ради ar_vin@ukr.net  відповідальна особа: Тегзе Маргарита Іванівна (03143) 2-21-34.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання( із особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с.Олешник,  с.Велика Копаня, с.Мала Копаня та с. Широке на 5 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 5 квітня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), О.Гандери.  Цілинна, Петра Скунця (колишня Чехова), Кубікова,

з 9.00 – 16.00 урочище Виннички

з 8.00 – 17.00 к.ч.: с.Олешник – вул. Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів

с.Велика Копаня

с.Мала Копаня

з 9.00 – 16.00 к.ч.: с. Широке – вул. Шевченка


Виноградівська міська рада продовжує відбір кандидатів для проходження стажування молоді

Нагадуємо, що Виноградівська міська рада проводить відбір кандидатів для проходження стажування у громаді.

Якщо вам від 18 до 35 років і ви готові до проходження стажування впродовж 10 робочих днів (по 3-4 години на день), надсилайте ваші заявки. Дедлайн продовжено до 15 квітня 2024 року

Що передбачає програма стажування? (більше…)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Можливе пониження тиску води в м.Виноградів (4.04.2024р.)

 Як повідомило ВУЖКГ, у зв`язку з проведенням ремонтних робіт на магістральному водопроводі по вул.Копанська завтра, 04.04.2024 року  з 09:00 к.ч., буде спостерігатися пониження тиску води в  частині міста, а саме:

вул. Копанська, Благовіщенська (колишня Льва Толстого), Гірна, Мала Польова, І.Франка, Комунальна, Григорія Сковороди (колишня Чкалова), Ярослава Романова (колишня Мічуріна), Спортивна, Черешнева, частина Пухова (колишня Маяковського), Вишнева, Соборності, Кузьми Скрябіна (колишня Макаренка), Молодіжна, Героїв Маріуполя (колишня Герцена), Харківська (колишня Белгородська), Романа Головка (колишня Огарєва), Північна, Пилипа Орлика (колишня Декабристів), Робоча, Возз’єднання, Мальовнича (колишня Нахімова), Духновича, Ягідна, Кошута, Г.Донського, Св.Іштвана, Виноградна, Шандолівська, Полкова, Ілляшкова, Андрія Гріги (колишня Островського), Водяна, Цегельна, Адальберта Ковача (колишня Щорса), Адальберта Ерделі (колишня Ломоносова), Локоти, Київська, Європейська (колишня С.Лазо), тупик Гоголя, Пиврянська, Митна, Л.Українки, Севлюшська (колишня Жукова), Онуфрія, Вайди, Олександра Фединця (колишня Комарова,) Петефі, Ревейса, Патона, Дружня (колишня Кошового), Вл. Мілана Шашіка (колишня Курчатова), Івана Чендея (колишня Пролетарська), Зелена, Закарпатська (колишня Терешкової), Гінцака, Космонавтів, Леоніда Каденюка (колишня Гагаріна), Нова, Рощахівського, Карпатська (колишня М.Гречко), Квіткова, Народна, Тиха, О.Теліги, Об’їзна, Кухаренка, Конституції, Пасічна, Дачна, Сечені, Коцюбинського, Вакарова, Меліоративна, Молодіжна, Лебедина (колишня Тургенєва), Б.Бартока та прилеглі до вказаних вулиць.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів  м.Виноградів, с.Олешник  та с.Великі Ком’яти на  4 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 4 квітня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова

з 9.00 – 17.00 к.ч.: c.Олешник – вул.Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів

с.Великі Ком’яти  вул.Виноградна


Майстер – клас проходитиме у Виноградівському історичному музеї 3 квітня 2024 року о 13: 00 к.ч. за адресою: м. Виноградів, вул. Шевченка,6. (ІІІ – поверх).
За деталями звертайтесь за тел: (097) 86 36 544.
Запис обов’язковий , кількість місць обмежена.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомлення про проведення громадського обговорення 

«Детальний план території громадської та житлової забудови для реконструкції частини житлового будинку під магазин в м. Виноградів. вул. Мала Польова, 117 Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121210100:07:004:0629 площею 0,0812га»   – документи

“Детальний план території громадської забудови для реконструкції стоматологічного кабінету з добудовою в м.Виноградів, вул. Григорія Сковороди, 101 Берегівського району Закарпатської області” – документи


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, c.Олешник  та с.Великі Ком’яти  на 3 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 3 квітня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії в м.Виноградів:

з 8.00 – 17.00 к.ч.– м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова

з 9.00 – 17.00 к.ч.: c.Олешник -вул.Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів, Українська

с.Великі Ком’яти   – вул.Соборності


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів c.Олешник та с.Великі Ком’яти на 2 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 2 квітня  2024 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

c.Олешник – вул.Миру, Захисників України (колишня Соломіна), І.Густи, Тюльпанів, Дружби, Агрусова

с.Великі Ком’яти   – вул.Молодіжна


Збір інвестиційних пропозицій

Міністерство економіки України з метою якісної підготовки до щорічної Конференції з питань відновлення України (URC 2024), яка буде проходити у червні 2024 року в м. Берлін, спільно з Київською школою економіки розпочинає збір пропозицій щодо економічно доцільних інвестиційних проєктів в ключових сферах економіки для можливого їх представлення на URC 2024 широкому колу міжнародних партнерів: потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, комерційним банкам та представникам іноземних компаній.

Пропозиції щодо інвестиційних проєктів можливо подати шляхом заповнення відповідної форми за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfS9WnHFnn4WwTgSEF1Bor4lpVf6yc-VuZuY81rMvpKIBFW3A/viewform

 Основні критерії для інвестиційних проєктів:

 • економічна доцільність або привабливість проєкту для потенційних інвесторів;

 стадія проєкту – через форму можуть бути подані проєкти різної стадії готовності – від концептуального проєкту до детально опрацьованого. Однак, для URC 2024 перевага буде віддаватись найбільш опрацьованим та готовим до реалізації проєктам;

бюджет проєкту – від $1 млн.

Контактні особи для уточнення інформації:

 Роман Конік, rkonik@kse.org.ua;

 Ігор Руденко, irudenko@kse.org.ua.


Державна підтримка аграріїв

Для аграріїв, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі, збільшуються суми виплат   та розширюються напрями державної підтримки – відповідно до постанови КМУ від 15 березня 2024 № 300 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою КМУ від 16 серпня 2022 р. N 918.

Зокрема, бюджетні кошти надаватимуться за такими напрямами та у такому розмірі:

 • бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення у розмірі 4000 гривень на 1 гектар (учасниками програми можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, що обробляють не менше 1 га  і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим  умовам програми);
 • спеціальна бюджетна дотація для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки у розмірі 7000 гривень на одну корову (учасниками програми можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, що утримують не менше 3 і не більше 100 корів та відповідають іншим умовам програми);
 • спеціальна бюджетна дотація для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець на кожну голову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки у розмірі 2000 гривень на одну голову кіз та/або овець (учасниками програми можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, що утримують не менше 5 і не більше 500 голів кіз та/або овець і  відповідають іншим умовам програми).

Заявки на отримання бюджетної допомоги подаються програмними засобами ведення державного аграрного реєстру після оприлюднення оголошення про початок прийому заявок з 1 травня по 30 червня 2024 року.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   м.Виноградів,  с.Підвиноградів та с. Букове  на 29 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 29 березня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), О.Гандери.  Цілинна, Петра Скунця (колишня Чехова), Кубікова

з 9.00 – 17.00 к.ч:  м.Виноградів вул. Партизанська , с.Підвиноградів  – вул.Миру,Польова, Коцюбинського, І. Франка, с. Букове – вул. Миру, Шевченка, Борканюка


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 28 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 28 березня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова,

з 9.00 – 17.00 к.ч. м.Виноградів – вул. Дружби, Мальовнича, Пилипа Орлика (колишня Декабристів),  Закарпатська, Гінцака


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів  м.Виноградів на  27 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 27 березня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 26 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 26 березня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії в м.Виноградів:

з 8.00 – 17.00 к.ч.вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова

з 9.00 – 16.00 к.ч. – вул. І.Франка

з 9.00 – 17.00 к.ч.вул. Персикова, Чорна Гора, урочище Виннички


 

Микола Бурмек-Дюрі – український ромський письменник з с.Великі Ком’яти нашої громади, лауреат  літературних премій,  стипендіат ПЕН-клубу презентує свою п’яту книгу.

 

Про творчий шлях та особистість Миколи Бурмек-Дюрі читайте на «Радіо Свобода» за посиланням:

https://www.radiosvoboda.org/a/29777865.html

 

 

 

 

 


Щодо реєстрації молодіжних центрів і просторів нашої громади  в інформаційній системі

Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» проводить роботу з наповнення інформаційної бази даних про молодіжні центри та молодіжні простори «Інформаційна система для керування діяльністю молодіжних центрів», що сприятиме підвищенню надання якості послуг для молоді.

Інформаційна система була розроблена у 2023 році та введена в дослідну експлуатацію наказом Міністерства молоді та спорту України від 17.08.2023р.№ 4866 (зі змінами).

Враховуючи важливість автоматизації обліку й популяризації діяльності молодіжних центрів та молодіжних просторів просимо об’єкти молодіжної інфраструктури (молодіжні центри та молодіжні простори) Виноградівської міської територіальної громади зареєструватися в системі, яка розміщена за посиланням: https://youthcenters.mms.gov.ua.

 У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь до Ірини Федій: департамент молодіжної політики (тел. 287 24 57) або на електронну пошту kultmolodi@ukr.net)


Долучайтесь до всеукраїнського опитування “Голос пацієнтів”

Міністерство охорони здоров‘я України спільно з Проєктом USAID “Підтримка реформи охорони здоров‘я” запускають всеукраїнське опитування “Голос пацієнтів”, аби дізнатися, як ви сприймаєте і ставитесь до змін в українській медицині.
Анкета опитування доступна за посиланням:     https://www.research.net/r/voicpac?p1

Міністерство повідомляє, що «Голос пацієнтів» і «Голос медпрацівників» – серія тематичних онлайн-опитувань, що відбудуться протягом березня-вересня 2024 року. Їхня мета – отримати актуальні дані щодо ставлення, досвіду і поведінки у питаннях, що пов’язані з роботою системи охорони здоров’я та її ключових компонентів.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів на 25 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 25 березня  2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул.Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова

з 9.00 – 17.00 к.чвул.Григорія Сковороди (колишня Чкалова), Комунальна, Гінцака, Петефі,  Севлюшська, Дружня, Патона, Ревейса, Північна, ЗОШ №7, митний термінал


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   м.Виноградів та  с.Онок   на 22 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 22 березня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), О.Гандери.  Цілинна, Петра Скунця (колишня Чехова), Кубікова,

з 9.00 – 17.00 к.ч. –  вул.Промислова, урочище Дубки

з 9.00 – 16.00 к.ч. с.Онок – частково,  Оноцький ДНЗ


Запрошуємо на стажування до Виноградівської міської ради! 

Якщо вам цікаво як працює місцеве самоврядування і ви прагнете творити зміни у нашій громаді, запрошуємо на двотижневе стажування у Виноградівську міську раду, яке впроваджується за координаційного супроводу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Ви здобудете унікальний досвід, зазирнете за лаштунки роботи ради та побачите як саме ухвалюють ключові рішення у місцевому органі влади.

Умови:

 • бути віком  від 18 до 35 років;
 • пройти конкурсний відбір (на основі анкети та індивідуальних співбесід);
 • присвятити  10 робочих днів по 3-4 години на день.

На вас чекає:

 •  дослідження особливостей, історії та потенціалу громади,
 • також структури і правил місцевої ради;
 •  знайомство зі специфікою роботи відділів ради;
 •  спілкування з керівництвом громади;
 •  участь у напрацюванні важливих документів;
 •  участь у робочих засіданнях та нарадах;
 •  знайомство з особливостями співпраці ради з міжнародними проєктами;
 •  допомога в організації публічних заходів;
 • менторський супровід працівників ради у  пізнанні азів місцевого самоврядування.

Більше про програму тут: https://drive.google.com/…/1RceKgQJuXLrTEgLXqck…/view…

Реєстрація https://docs.google.com/forms/d/1Vt_p1__UawAxCQ7vtGcEKrW8n3DQ39W7ev5LjASpJQY/edit

 Дедлайн подачі заявок: 05 квітня 2024 року.

Якщо маєте запитання, пишіть на пошту jaran@ukr.net або телефонуйте за номером +38097-276-82-23.

Програма стажування молоді від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» є частиною зусиль Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України з формування професійної конкурентної служби в органах місцевого самоврядування та створення передумов для залучення жителів до прийняття управлінських рішень на місцях.

Україні потрібні молоді лідери! Долучайтеся до місцевих органів влади і власноруч змінюйте свою громаду і країну


Можливе пониження тиску води в м.Виноградів (21.03.2024р.)

  Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з аварійною ситуацією на міському водогоні по вул.Персикова, сьогодні,    21.03.2024 р., можливе пониження тиску води в цілому місті протягом дня. Перебої у водопостачанні.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 21 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 21 березня 2024 р. з 8.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова,

з 9.00 – 16.00 к.ч.  – вул.Дружби, Мальовнича, Возз’єднання, Пилипа Орлика (колишня Декабристів), Північна, Студентська, Поштова (колишня Терека), Борканюка


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів  м.Виноградів на  20 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 20 березня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова,

вул. Лейзмана (з 9.00 – 17.00 к.ч.)


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с.Підвиноградів, с. Дротинці на 19 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 19 березня 2024 р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова,

вул. Партизанська (з 9.00 – 16.00 к.ч.)

з 10.00 – 13.00 к.ч – с.Підвиноградів – частково, с. Дротинці


Допомога на проживання для ВПО: хто має звернутися із заявою про продовження виплат

Із 01 березня 2024 року виплати будуть продовжені для більшості нинішніх отримувачів, які належать до найбільш вразливих категорій. Щоб підтримати їх – ще на 6 місяців, автоматично, продовжуються виплати для ВПО, які не мають можливості працювати, а саме:

– для пенсіонерів, у яких станом на 1 січня 2024 року розмір пенсії не перевищує 9 444 грн;

– осіб з інвалідністю І чи II групи, дітей з інвалідністю віком до 18 років, тяжкохворих дітей;

– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа віком до 23 років, а також батьків-вихователів і прийомних батьків.

Проте значна кількість ВПО також зможуть отримати виплати ще на 6 місяців після подання нової заяви. Право на продовження виплати ще на 6 місяців за заявою мають:

– малолітня дитина, яка прибула в нову громаду без супроводу законного представника;

– вагітна жінка після 30-го тижня вагітності (27-го тижня вагітності — для жінок, яких віднесено до І—IV категорій осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС);

– людина, яка втратила працездатність, але не має права на пенсійну виплату та /або отримує державну соціальну допомогу (за умови, що середньомісячний сукупний дохід на одну особу в такій сім’ї не перевищує 9 444 грн.

Держава надає додаткову підтримку батькам, які не мають можливості працювати, доглядаючи дітей. Тому за заявою допомога продовжуватиметься, якщо середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім’ї не перевищує 9444 грн:

– для осіб працездатного віку, які не працюють і доглядають за дитиною до 14 років;

– або сімей, у яких виховується троє і більше дітей до 18 років (при цьому всі діти проживають в сім’ї і не виховуються в інтернатних закладах).

– якщо людина працездатного віку не працює, але зареєструвалася в центрі зайнятості як безробітна чи така, що шукає роботу, і при цьому в сім’ї є діти, які відвідують садочки, школи, навчаються в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти;

– які доглядають за особою з інвалідністю І групи, дитиною з інвалідністю до 18 років, особою з інвалідністю І чи II групи внаслідок психічного розладу, особою, яка досягла 80-річного віку, або за тяжкохворою дитиною.

В усіх цих випадках допомога призначатиметься на всіх осіб з числа ВПО у такій сім’ї, але інші члени родини, які не працюють, мають зареєструватися в центрі зайнятості. Якщо вони цього не зроблять, виплата допомоги припиняється через місяць.

Перелік необхідних документів:

– заява (формується адміністратором);

– паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (для дітей);

– ідентифікаційний код;

– довідка ВПО;

– витяг про реєстрацію місця проживання, якщо паспорт у вигляді ID-картки;

– банківський рахунок у форматі IBAN;

– довідка з центру зайнятості про доходи або перебування на обліку;

– довідка з місця навчання.

Графік роботи ЦНАПу м.Виноградів: понеділок – четвер з 8:00 до 17:00 к.ч., п’ятниця з 8:00 до 15:45к.ч., вихідні – субота та неділя.

Під час повітряної тривоги прийом громадян не здійснюється.


Інформація про прийняття рішення про доповнення переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні

       Рішенням сесії Виноградівської міської ради  від 29.02.202 № 1984   «Про доповнення переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні» доповнено перелік об’єктів приватизації шляхом продажу на аукціоні, а саме:

           – будівля пожежного депо  за адресою: Закарпатська область, Берегівський район, село Тросник, вулиця  Перемоги, будинок 2, загальною площею 63,7 кв.м;

           – незавершене будівництво трибун для сільського стадіону за адресою: Закарпатська область, Берегівський район, село Великі Ком’яти та земельна ділянка площею 1,7923 га, контур № 664, кадастровий номер  2121280900:08:002:0025, на якій розташований даний об’єкт.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів та  с.Великі Ком’яти на 18 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 18 березня  2024 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул.Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова, І.Франка

с.Великі Комяти – вул.І.Франка


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів  на 12 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 12 березня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова, Лейзмана, Миру, Тичини


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів та  с. Широке на 11 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 11 березня  2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул.Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова,

с.Широке – вул.Гагаріна


Надання грантів для ветеранів

Відповідно до реалізації державного проєкту ,,єРобота” з метою популяризації грантових програм, зокрема з надання грантів для ветеранів, інформуємо громадськість про можливості та переваги грантових програм, особливо для ветеранів, ветеранок та другого з подружжя, а також можливість подавати заявки на грант для створення або розширення підприємництва.

Основною метою грантових програм є створення робочих місць, розвиток підприємництва та реінтеграція ветеранів у цивільне життя.

Повернення грантових коштів відбувається у вигляді сплачених податків.

Ознайомитись з роликами можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1i0Z35VerEqilPl8O_iZ7ogQB079IyfVN?usp=drive_link


До уваги мешканців Виноградівської міської територіальної громади

Упродовж багатьох років через відділення поштового зв’язку здійснюється приймання від населення різного виду платежів за вигідними тарифами.

 

Акціонерне товариство «Укрпошта» запрошує мешканців Виноградівської міської територіальної громади скористатися цим сервісом.

 

За інформацією Акціонерного товариства «Укрпошта»

 

 

 


До уваги водіїв!

У зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту тротуарів по вул.Станційна в м.Виноградів, починаючи з понеділка, 11 березня 2024 року, буде перекрито рух транспорту на ділянці дороги по вул.Станційна: від вул.Студентська до вул.Тюльпанів.

Просимо поставитися з розумінням до тимчасових незручностей, пов’язаних із ремонтними роботами.

 

 


 

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Оприлюднюємо:

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ,,Детального плану території громадської забудови для будівництва та обслуговування магазину з офісними приміщеннями в м. Виноградів, вул. Шевченка, №42, №44/А  Берегівського району Закарпатської області на земельних ділянках з кадастровими номерами: 2121210100:00:004:0115 та 2121210100:07:004:0515 площею 0.1859 га, з можливістю зміни цільового призначення із земель «для будівництва та обслуговування житлового будинку» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі”

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ,,Детального плану території  житлової забудови для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку за межами населених пунктів с.Великі Ком’яти, контур 610, ділянка №231 Берегівського району Закарпатської області на земельних ділянках з кадастровими номерами: 2121280900:03:002:0058 площею 0.1826 га та 2121280900:03:002:0059 площею 0.1826 га, з можливістю зміни цільового призначення із земель «для ведення особистого селянського господарства» у землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ”

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ,,Детального плану території громадської та житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованим магазином в с.Великі Ком’яти, вул.Соборності, б/н   Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером:2121280900:08:005:0016 площею 0.053 га з можливістю зміни цільового призначення із земель «для ведення особистого селянського господарства» у землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ”.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   м.Виноградів, с.Онок, с.Олешник та с.Великі Комяти на 8 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 8 березня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), О.Гандери.  Цілинна, Петра Скунця (колишня Чехова), Кубікова, урочище Дубки

с.Онок – частково,  Оноцький ДНЗ

с.Олешник – вул. Борканюка, Першотравнева, І.Франка

с.Великі Комяти – вул.   Лесі Українки, Нова, Закарпатська (колищня Гагаріна)


До уваги мешканців Виноградівської міської територіальної громади

З метою вивчення громадської думки щодо пріоритетних напрямків проєктної діяльності на території громади Виноградівська міська рада проводить анонімне опитування серед мешканців громади.

Опитування триватиме по 11 березня 2024 р. включно.

Просимо активно долучатись до даного опитування та максимально поширювати інформацію про опитування.

Посилання на анкету-опитування:

https://forms.gle/xViEXAsFK9MMWPTu6


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с. Онок та с. Великі Комяти на 7 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 7 березня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова, Промислова, урочище Дубки

с.Онок – частково,  Оноцький ДНЗ

с.Великі Ком’яти – вул. Молодіжна


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів  м.Виноградів та с. Великі Комяти на  6 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 6 березня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова, Меденція

с.Великі Комяти – вул. Шевченка, Ярова


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с.Великі Комяти, с.Фанчиково на 5 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 5 березня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова

с.Великі Комяти – вул.Волошина

с.Фанчиково – вул. Кутлана, Панька, Головна


Запрошення до навчання

Запрошуємо молодь, яка проживає у Виноградівській міській територіальній громаді, до участі у навчальному курсі «Школа молодіжних рад» та до участі у роботі Молодіжної ради при Виноградівській міській раді.

Що таке «Школа молодіжної ради»?

 • Це цікаві тренінгові курси, під час яких ти зможеш дізнатися про те, як можна впливати на процеси прийняття рішень у твоїй громаді.
 • Це можливість отримати практичні навички волонтерства та уміння організатора.
 • Це нові цікаві знайомства та зустрічі.

Що таке Молодіжна рада і чому це має бути цікаво?

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на рівні громади; це інструмент місцевої/локальної демократії, який дає можливість почути молодих людей у громаді та врахувати їх інтереси під формування та прийняття рішень на локальному рівні.

Що для цього потрібно:

Мешкати у Виноградівській громаді. Бути громадянином України у віці від 14 до 35 років. Мати бажання розвивати себе та свою громаду. Заповнити анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1C7HR1SryUuBNsyvpJnxHuDKOKJTRDlTmry9J3Bi4Da0/edit?usp=sharing_eil_m&ts=65e58552

“Школа молодіжних рад” проводиться БФ «Центр громадських ініціатив» в рамках проєкту «Молодіжні ради Закарпаття» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів та  с.Великі Комяти на 4 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 4 березня  2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул.Чеська (колишня Достоєвського), Гандери, Цілинна, Петра  Скунця (колишня Чехова), Кубікова, Травнева (колишня Першотравнева), Ярослава Мудрого (колишня Шолохова), Лемаковиця

с.Великі Комяти – вул.Волошина, Великоком’ятівський міжшкільний навчальний комбінат


Оголошення про результати засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності

для визначення вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності від 29.02.2024 року

      Згідно оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності, яке було розміщено на сайті міської ради та в газеті «Новини Закарпаття» від 10 лютого 2024 року, конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності   провела засідання та інформує:

     для визначення вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності – вбудоване приміщення загальною площею 16,2 м кв., за адресою: Берегівський район, м.Виноградів, вул. Миру, 43 прим.4 подано конкурсну документацію одним претендентом.

       Відповідно до п.8 розділу ІІІ Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням сесії Виноградівської міської ради від 27.06.2018 року № 591,   конкурс вважається таким, що не відбувся, якщо на участь у конкурсі не надійшло жодної заяви або подано лише одну заяву від претендента.

    Комісією прийнято рішення про проведення повторного конкурсу для визначення вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності.

Конкурсна комісія


Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії «Грузар»

У березні 2024 року українська компанія «Грузар» розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

Компанія “Грузар” працює в Україні з 2012 року.  Активно допомагає з 2022 року людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну.
Наразі компанією реалізовується 2 соціальних проєкта для громадян України:
– програма “Безкоштовних перевезень” для постраждалих від війни. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka
– програма Scholarship для українських студентів. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/grant

У 2024-25 рр. компанія планує надати допомогу близько 3000 сім’ям (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

Українська компанія «Грузар» бере на себе зобов’язання надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

У 2022-23 рр. у м. Києві та Київській області допомогою громадської ініціативи компанії вже скористалося близько 1500 родин (понад 5000 людей).

Для подачі заявки заповніть онлайн-анкету: https://forms.gle/4zfC7GhXD9Jokzh78

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім’ям.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки:
+38 (0)97 91 91 426 (10.00-18.00).
Контакти:
Руденко Михайло – організатор соціальної ініціативи та представник компанії «Грузар».
Телефон: +380 97 919 14 26
Електронна пошта: mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   м.Виноградів  та с.Великі Комяти на 1 березня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 1 березня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградіввул. Чеська (колишня Достоєвського), О.Гандери. Руська, Цілинна, Петра Скунця (колишня Чехова), Б.Хмельницького, Золтана Балажа (Писарєва), Кубікова, Карпатської України (колишня Суворова)

с.Великі Комяти –вул.   Ярова


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с.Широке на 29 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 29 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с.Широке – вул. Шевченка


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів  с.Підвиноградів та с. Велика Копаня на 28 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 28 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с.Підвиноградів – вул. Колгоспна

с. Велика Копаня – частково


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та с.Велика Копаня на 27 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 27 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Партизанська

с.Велика Копаня – вул. Шевченка


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів та  с.Великі Комяти на 26 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 26 лютого  2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. І.Франка

с.Великі Комяти – вул.  Партизанська


Триває набір до патрульної поліції Закарпаття  

Вимоги до кандидатів на посади у патрульній поліції:

громадянство України; вільне володіння українською мовою; вік від 18 років; повна середня загальна освіта; посвідчення водія категорії В.

Отримати інформацію про конкурсний відбір та заповнити анкету до патрульної поліції можна за посиланням:

bit.ly/3nv91WE

Що ми пропонуємо:

можливість кар’єрного росту; стабільна заробітна плата; безкоштовне обслуговування в медзакладах МВС; щорічна відпустка тривалістю не менше 30 діб; грошова компенсація на оздоровлення; можливість взяти житло в лізинг; компенсація оренди житла.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +380-67-639-20-33


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   м.Виноградів  на 23 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 23 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Ардовецька, Акацієва, Велика Садова


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 22 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 22 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Миру, П. Тичини


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів  м.Виноградів  та с.Широке на 21 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 21 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградіввул. Промислова, Черешнева, Європейська, Пухова (колишня Маяковського)

с. Широкевул.  Шевченка, Добровольців


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 20 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 20 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Персикова,  урочище  «Виннички»

Можливе пониження тиску води в м.Виноградів (19.02.2024р.)


Можливе пониження тиску води в м.Виноградів (19.02.2024р.) 

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з аварійною ситуацією на міському водогоні по вул.Сечені сьогодні, 19.02.2024 року,  можливе пониження тиску води в цілому місті протягом дня. Перебої у водопостачанні.Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с. Підвиноградів та  с.Великі Комяти на 19 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 19 лютого  2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с.Підвиноградів – вул. Ардовецька

с.Великі Комяти – вул.  І.Франка


Відновлюється навчальний процес

Через зниження захворюваності на ГРВІ з понеділка, 19 лютого 2024 року, відновлюється навчальний процес у всіх закладах освіти Виноградівської міської територіальної громади.

 

 


Виноградівська група ART LIFE ініціювала курс лекцій “Закарпатські художники. Минуле і сьогодення”, які будуть проходити у виставковій залі ІМПАСТО.
Мета лекцій: ознайомлення та популяризація мистецтва, історичні постаті Закарпатської школи живопису та відомі особистості мистецького руху сьогодення.
Перша лекція відбудеться 18 лютого о 12:00 к.ч. за участі: Альони Стасюк, Владислава Беланінця, Діани Добош-Броди та Валентини Костьо.
Запрошуємо на лекцію до виставкової зали ІМПАСТО за адресою: м. Виноградів, Вул Гандери,7 (Парк Перені)
Вхід вільний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   с.Великі Комяти на 16 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 16 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с.Великі Комяти – вул. Миру


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 15 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 15 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Соборності,  Григорія Сковороди (колишня Чкалова)

с. Широке – вул.   Шевченка


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (14.02.2024 р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з ліквідацією аварії на міському водопроводі по вул. Пилипа Орлика (колишня Декабристів) – Північна завтра, 14.02.2024 р., з 09:00 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання вулиць:

Робоча, Пилипа Орлика (колишня Декабристів), Молодіжна, Возз’єднання, Мальовнича (колишня Нахімова), Дружби, Конституції, Північна, Св.Іштвана, Гренджі-Донського, Кошута, Духновича, Ягідна, Ракоці, Героїв Маріуполя (колишня Герцена), Романа Головка (колишня Огарьова), Харківська (колишня Белгородська), Полкова, Ілляшкова, Виноградна, Шандолівська, Терасна.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с м.Виноградів  та с.Широке на 14 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 14 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Миру, Павла Тичини

с. Широке – вул.  Миру


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с.Дротинці та с.Широке на 13 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 13 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

c.Дротинці – вул. Молодіжна, Спортивна, Гандери

с.Широке – вул. Миру


В Україні створена платформа для скарг на небажаний інформаційний контент

Запрошуємо долучитись до соціального проєкту “БРАМА”

https://t.me/+CXmDJfHKytg5YzI6

БРАМА – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Наші цілі:

 • знищення російських осередків в Інтернеті
 • зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
 • протидія наркотикам та шахрайству
 • навчання та тренінги з кібергігієни
 • просвіта населення щодо інформаційної гігієни
 • залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме з цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA».

Що ми пропонуємо учасникам:

 1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;
 2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;
 3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;
 4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;
 5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.

Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики – роботи ще багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників.

Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, то ти можеш донатити свій час!

https://t.me/+CXmDJfHKytg5YzI6


Інформація Виноградівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для    визначення вартості об’єкта нерухомого майна комунальної власності (29.02.2024 р.)


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (12.02.2024 р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з поривом на міському водопроводі по вул.Шевченка – Пухова (колишня Маяковського) 12.02.2024 р. з 09:30 к.ч. можливе тимчасове припинення водопостачання вул.Шевченка (від вул.Пушкіна до І.Франка), Станційна, Тюльпанів, Студентська, Учительська, Партизанська, Базарна, мікрорайон “Промінь”, вул.Пухова (колишня вул.Маяковського), Миру, І.Франка (від вул.Шевченка до Українська ), також буд.№№ 29, 35, 37, 33А по вул.Миру, Шпар, Укрпошта, Будинок побуту, ЦУМ, будівля бібліотеки по вул.Борканюка та прилеглі до вказаних споживачі.

У мікрорайоні по вул. Корятовича та вул. Армійська можливе пониження тиску.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів та с. Широке на 12 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 12 лютого  2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Партизанська,  Мала Польова

с.Широке – вул.  Миру


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   м. Виноградів на 9 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 9 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Пухова (колишня Маяковського), Черешнева, Персикова, Притисянська, Південна, Сагайдачного, Злагоди, урочище «Виннички», геріатричний будинок


Попередження про небезпечні метеорологічні явища (8 – 9.02.2024 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, у другу половину ночі, вдень 8 лютого та вночі 9 лютого переважно в центральній та східній частині території Закарпатської області очікуються значні опади у вигляді дощу, на високогір’ї  – мокрого снігу. Місцями пориви вітру 15-20 м/с, на високогір’ї ожеледь (І рівень небезпечності, жовтий).


У Виноградівській міській територіальній громаді  введено карантин 8.02-16.02.2024 р.

За період з 26 січня 2024 р. по 01 лютого 2024 р. у Виноградівській міській територіальній громаді зареєстровано 475 випадків ГРВІ, в т.ч. 308 випадків захворювань ГРВІ у дітей, що складає 64,8 % від загальної кількості захворілих. Показник на 100 тис. населення складає 748,3 при епідемічному порозі 514,0, перевищення – 45,3 %.

Відсоток захворілих дітей шкільного віку – 48,6 %. Випадків захворювань грипом не зареєстровано. В свою чергу, спостерігається тенденція до збільшення захворюваності на гострі респіраторні інфекції серед працівників та учнів закладів освіти.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення:

ввести карантин (8.02-16.02.2024 р.)   у   закладах дошкільної, загальної середньої освіти;

призупинити заняття в позашкільних та спортивних закладах, учбових навчальних комбінатах;

обмежити (переглянути необхідність) проведення заходів (конференцій, семінарів, урочистостей тощо) з залученням значної кількості осіб.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 8 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 8 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Студентська, Поштова (колишня Терека), Борканюка


Попередження про небезпечні гiдрологiчні явища (7-11.02.2024 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, починаючи з вечора 7 лютого та протягом 8-11 лютого по Закарпатській області очікується тепла, дощова погода, значні дощі, на високогір”ї переважно мокрий сніг з дощем.

На річках області, на фоні високої водності, очікується відновлення підвищення рівнів води (над рівнями на 8 год 7 лютого):

– на більшості річок на 1.0-1.5 м, вихід води на заплаву р.Латориця-м.Мукачево, м.Чоп (утримання та збільшення шару води на заплаві міждамбового простору), р.Стара-с.Зняцьово, р.Уж- с.Зарічево та м.Ужгород (І рiвень небезпеки – жовтий);

– на р.Тиса на 2.0-3.0 м, вихід води на заплаву м.Рахів, м.Тячів, м.Хуст (І рiвень небезпеки – жовтий);

– в нижній течії р.Теребля можливі початкові підтоплення в смт. Буштино (ІІ рiвень небезпеки – помаранчевий)

– в нижній течїї р.Боржава на 1.0-1.2 м, утримання та збільшення шару води на заплаві; можливе затоплення присадибних ділянок в селах Ком’яти, Сільце;

затоплення сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Кам’янське, Великі Ком’яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмельник, Вільхівка, автодоріг Шаланки – Великі Ком’яти, Ком’яти-Заріччя, с.Грябля-с.Вільхівка (ІІ рiвень небезпеки – помаранчевий).

Очікується формування значного місцевого та схилового стоку з затопленням понижених місць, особливо в населених пунктах внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав, утворення локальних селів та зсувів перезволоженого ґрунту (ІІ рiвень небезпеки – помаранчевий).

Розвиток синоптичної ситуації буде уточнюватись.


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (7.02.2024р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з продовженням усунення аварії на міському водопроводі по вул. Пилипа Орлика (колишня Декабристів) – Північна завтра, 07.02.2024 р., з 10:00 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання вулиць: Робоча, Пилипа Орлика (колишня Декабристів), Молодіжна, Возз’єднання, Мальовнича (колишня Нахімова), Дружби, Конституції, Північна, Св.Іштвана, Гренджі-Донського, Кошута, Духновича, Ягідна, Ракоці, Героїв Маріуполя (колищня Герцена), Романа Головка (колишня Огарьова), Харківська (колишня Белгородська), Полкова, Ілляшкова, Виноградна, Шандолівська, Терасна.

Просимо вибачення за незручності.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с м.Виноградів  та с.Широке на 7 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 7 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Кооперативна, військова частина,Копанська, А.Ковача

с. Широке – вул.  Миру, Широківська ЗОШ І-ІІІ ст


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та с.Широке на 6 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 6 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Лейзмана, Ардовецька 

с.Широке – вул. Шевченка, Добровольців


Попередження про небезпечні гiдрологiчні явища (5-6.02.2024 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, 5 – 6 лютого на річках Закарпатської області продовжиться підвищення рівнів води на 0,5 – 1,5м (над рівнями на 8 год. 05.02) в межах корінних берегів, (без негативних наслідків).

У нижній течії Боржави та на р.Латориця – м.Мукачево незначний вихід води на окремі ділянки заплави (І рівень небезпеки – жовтий).


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів та с. Великі Ком’яти на 5 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 5 лютого  2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Промислова, Ардовецька, Акацієва,  Велика Садова

с. Великі Ком’яти – вул.  Волошина


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (5.02.2024р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з аварією на міському водопроводі по вул.Пилипа Орлика (колишня Декабристів) – Північна  у понеділок, 5.02.2024 р., з 09:00 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання вулиць: Робоча, Пилипа Орлика (колишня Декабристів), Молодіжна, Возз’єднання, Мальовнича (колишня Нахімова), Дружби, Конституції, Північна, Св.Іштвана, Гренджі-Донського, Кошута, Духновича, Ягідна, Ракоці, Героїв Маріуполя (колишня Герцена), Романа Головка (колишня Огарьова), Харківська (колишня Бєлгородська), Полкова, Ілляшкова, Виноградна, Шандолівська, Терасна.

Після завершення ремонтних робіт буде проведено профілактичне хлорування питної води цілого міста.

Просимо вибачення за незручності.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (02.02.2024 р.)

Як повідомило ВУЖКГ,у зв’язку з поривом на міському водогоні по вул. Терасна сьогодні, 02.02.2024 р. з 10:00 к.ч. буде відсутньо водопостачання по вул.Терасна.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 2 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 2 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Дружби, Мальовнича, Пилипа Орлика (колишня Декабристів)


Мінімальний страховий стаж

Адміністрація  Головного  управління ПФУ в Закарпатській області інформує: Законом України №2148 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” з 01 січня 2024  року  підвищено необхідний страховий стаж для призначення пенсії за віком до 31 року       , кожного  наступного  року  до  розміру  страхового  стажу  додається  один  рік    і  в  2028 році,  аби  отримати  пенсію  за  віком,  необхідно  буде  мати  35 років  страхового  стажу.

       Вік виходу на пенсію залежить від кількості стажу та для забезпечення матеріального благополуччя пенсіонерів  нагадуємо, що для зарахування в страховий стаж у повному розмірі одного робочого місяця розмір внесків, що сплачується роботодавцем, має бути не меншим мінімального страхового внеску, який визначається розрахунково, як добуток розміру мінімальної заробітної плати і розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,  встановлених  законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід).

        Всю інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески можна отримати, зареєструвавшись на вебпорталі Пенсійного фонду України (www.portal.pfu.gov.ua) або звернувшись до органу Пенсійного фонду України.

         Звертаємо увагу, що з 01 січня 2024 року   мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців та найманих працівників становить 1562,00 грн. на місяць (7100 грн. х 22 відсотки), із квітня –1760,00 грн.(8000 грн. х 22 відсотки). Максимальний єдиний соціальний  внесок – 23430 грн.  та з квітня – 26400 грн. за місяць (22% від 15 мінімальних зарплат).

          Водночас, для зарахування періодів здійснення  підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити  за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 1562,00 грн., з квітня – 1760,00 грн.

          Несплата таким особам єдиного внеску в мінімальному розмірі позбавляє їх права на зарахування цих періодів в повному обсязі  до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії та страхових виплат за соціальним страхуванням.

За матеріалами адміністрації  Головного управління ПФУ в Закарпатській області


Можливе пониження тиску води в м.Виноградів (01.02.2024р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з аварійною ситуацією на міському водогоні по вул. Залізнична  сьогодні, першого лютого 2024 р.  із 10.00 к.ч. можливе пониження тиску води в цілому місті протягом дня.  Просимо вибачення за тимчасові незручності


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 1 лютого 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 1 лютого 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Гандери, Цілинна, Петра Скунця (колишня Чехова), Кубікова


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с. Великі Ком’яти на 31 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 31 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Партизанська, Лейзмана, Меденці

с. Великі Ком’яти – вул.  Волошина, Соборності


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (30.01.2024 р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з поривом на міському водопроводі по вул.І.Франка завтра, 30.01.2024 р. з 09:00 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання вул.І.Франка – від вул.Комунальна в сторону ВПУ-34, вул.Меліоративна, вул.Комунальна – від І.Франка в сторону “Сандерс”.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с.Широке на 30 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 30 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с.Широке – вул. Гагаріна


  Повідомлення про проведення громадського обговорення

Оприлюднюємо проєкт документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території громадської забудови для будівництва та обслуговування магазину-складу в с. Боржавське, вул. Виноградна, б/н Берегівського району Закарпатської області  на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121280300:05:004:0065».

ДОКУМЕНТИ


До уваги громадськості

Оприлюднюємо для ознайомлення громадськості проєкт протоколу Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади. Посилання –  https://drive.google.com/file/d/1XlCsPQunlS_u4aj6-waW77WZGbeOFljn/view

У ході Стратегічної сесії було забезпечено відеофіксацію заходу. Посилання – https://www.youtube.com/watch?v=SQ6vAcuWg5Y

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 10 лютого 2024 р.  на е-mail: ar_vin@ukr.net

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс „Благодійна Україна”

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу оголошують 17-ий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

Додаткова інформація розміщена на офіційному сайті www.blagoukraine.org

Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний тел. (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs@blagoukraine.org


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів   м. Виноградів на 26 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 26 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул.Меліоративна, ПМК-78, Нова Пошта, Миру, П.Тичини, Комунальна, Григорія Сковороди (колишня Чкалова), Гінцака, Петефі

с. Широке – вул. Борканюка, Садова


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та с.Широке на 25 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 25 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. І.Франка, Мала Польова, Івана Чендея (колишня Пролетарська), Марії Приймаченко (колишня 30 років визволення), Вайди, Ласло Оцела (колишня Мате Залки), Севлюшська, Корольова, Вл. Мілана Шашіка (колишня Курчатова), Миру, П.Тичини

с. Широке – вул. Борканюка, Садова


Попередження про небезпечні метеорологічні явища (25-26.01.2024 р.)

 Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, вночі та вранці 25-26 січня на дорогах більшої частини території Закарпатської області та в м. Ужгороді очікується ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).


Створення “Кабінету роботодавця”

На гуманітарно-комунікаційному центрі «Допомога Закарпаття» доступні послуги для роботодавців, а саме можливість створення “Кабінету роботодавця”.

Таке оновлення дає змогу підприємцям створювати власний обліковий запис  та власноруч розміщати свої вакансії на порталі https://dopomoha.carpathia.gov.ua/

Детальна інструкція


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с м.Виноградів на 24 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 24 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. І.Франка, автопарк, Мала Польова, Андрія Гріги (колишня Островського), Водяна, Зелена, Ардовецька, Велика Садова, АЗС «Еліта»


Нові стипендії (гранти) для студентів

 Конкурс для студентів українських вузів від української компанії МотоЗілла

За найкращу статтю учасник отримає стипендію у розмірі 20000 гривень.

Щоб стати учасником, необхідно підготувати статтю згідно умов на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship/

Конкурсну роботу важливо надіслати до 09.02.2024 року


Можливе пониження тиску води в м.Виноградів (23.01.2024 р.)

 Як повідомило ВУЖКГ, у  зв’язку з аварійною ситуацією на міському водогоні по вул.Сечені   23.01.2024 р. можливе пониження тиску води в цілому місті протягом дня. Перебої у водопостачанні. Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, c. Широке та с.Олешник на 23 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 23 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – пл.Миру, вул. Пушкіна, міська рада, Ощадбанк, прокуратура

с.Широке – вул. Шевченка, Добровольців

с.Олешник – вул. Зелена


Запрошуємо долучитися до проєкту MRIYA

Кіберполіція спільно з волонтерами створила новий проєкт «МРІЯ» для протидії російським окупантам у медіапросторі.

MRIYA є соціальним проєктом, який об’єднує громадян державного та приватного секторів для протидії дезінформації та незаконному контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту. Метою проєкту є покращення медіаграмотності українців та зменшення впливу пропаганди на суспільство. Цілі проєкту:

 • знищення російських осередків у мережі Інтернет;
 • зменшення рівня булінгу та цькування в Інтернеті;
 • протидія наркотикам та шахрайству;
 • навчання і тренінги з кібергігієни;
 • просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
 • залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Тож, запрошуємо долучитися до проєкту MRIYA https://t.me/+CXmDJfHKytg5YzI6, де найбільша інформаційна армія (170+ тисяч учасників) та найбільше заблокованих ресурсів (близько 30 тисяч).


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 22 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 22 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. Замкова, Персикова, Дачна, Сечені, Незалежності, Теківська, Південна, Теківська, Сасівська, Пушкіна, о.Івана Романа (колишня Павлова), Спортивна

с.Онок – вул. Шевченка


Попередження про небезпечні метеорологічні явища (20.01.2024 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, протягом 20 січня на дорогах більшої частини території Закарпатської області та в м. Ужгороді очікується ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та с.Великі Комяти на 19 січня 2023 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 19 січня 2023 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул.Копанська, Коцюбинського, Бартока, Гоголя, пл.Миру

с.Великі Комяти – вул. А.Волошина


Гідрологічне штормове попередження (18-19.01.2024 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, за останні 4 години по Закарпатській області продовжувалися дощі, найбільш інтенсивні в гірській частині 14-22 мм. У верхів”ях річок продовжувалося підвищення рівні води на 30-90 см, у верхів”ї Боржави – 140 см

Протягом дня інтенсивність опадів буде зменшуватися, паводкова хвиля буде добігати в середні та нижні течії з підвищенням над поточними на 0.8-1.2 м, переважно в межах корінних берегів.

У нижній течії р.Боржава очікується ускладнення гідрологічної ситуації, орієнтовний максимальний рівень 19 січня 600-650 см: вихід води на заплаву; підтоплення присадибних ділянок в селах Великі Ком’яти (в бік с.Шаланки), Сільце; сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Кам’янське, Великі Ком’яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмельник; автодороги Шаланки – Великі Ком’яти та Мукачево-Рогатин, біля с.Сільце (ІІ рiвень небезпеки – помаранчевий).


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с м.Виноградів на 18 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 18 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградіввул. Копанська, Гірна, Василя Стуса, Партизанська, Руська, Вчительська, Комунальна, Григорія Сковороди (колишня Чкалова), Гінцака, Петефі


Оголошення про завершення приватизації

 Виноградівська міська територіальна громада відповідно до ст. 10  та  ст. 21

Закону України “Про приватизацію державного та комунального майна”  повідомляє про результати приватизації  об’єктів комунального майна, які продано шляхом проведення електронних аукціонів в електронній торговій системі  “ProZzoro Продажі”:

Будівля гаража,  будівля свинарника за адресою: Закарпатська область, Берегівський район,  місто Виноградів, вулиця Героїв Маріуполя  (колишня Герцена)  105А, загальною площею 871,1 кв.м.

Покупець фізична особа – Дроздюк Марія Володимирівна,   яка надала найвищу цінову пропозицію продажу вказаного об’єкта.

Ціна  продажу об’єкта приватизації –  420001,20  (чотириста двадцять тисяч  одна гривня 20 копійок) грн, в тому числі ПДВ –   70000,20 (сімдесят тисяч гривень 20 копійок) грн.

Договір купівлі — продажу  об’єкта приватизації укладено 11 січня 2024 року.

Приватизація завершена 12 січня 2024 року, відповідно до розпорядження міського голови №14.


Можливе пониження тиску води в м.Виноградів (17.01.2024р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з аварією на міському водогоні по вул. Персикова сьогодні, 17.01.2024 року, з 10.00 год. можливе пониження тиску води в цілому місті протягом дня. Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та c. Великі Комяти на 17 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 17 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградіввул. Чеська (колишня Достоєвського), Б.Хмельницького, Золтана Балажа (колишня  Писарєва), Кубікова, Карпатської України (колишня Суворова), Цілинна,  Петра Скунця (колишня Чехова), Руська, Гандери

с.Великі Комятивул. Волошина, Соборності


Безкоштовне насіння

У межах проєкту “Згуртовані громади”, який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (далі: ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року.

У межах цієї ініціативи заплановано здійснити передачу безкоштовного насіння від різних насіннєвих компаній для майже 140 000 домогосподарств.

Другий рік поспіль USAID в межах Ініціативи «Стійкість сільського господарства» (АГРІ-Україна) надаватиме домогосподарствам у постраждалих від війни громадах та вимушеним переселенцям безкоштовне насіння овочів напередодні весняної посівної. До реалізації цього проєкту вже долучилися компанії Bayer, яка надала 1 032 кг насіння овочів, а також компанія Syngenta. Подальший розподіл та доставку насіння забезпечить Всеукраїнська асоціація громад.

Насіння овочів отримають не лише мешканці деокупованих та прифронтових громад, а й вимушені переселенці, а також представники соціально вразливих верств населення (багатодітні сім’ї, малозабезпечені тощо) з інших регіонів, які мають присадибні ділянки.

Передача насіння буде здійснюватися через територіальні громади відповідно до їхніх замовлень та черговості надходження замовлень під координацією Всеукраїнської асоціації громад. Остаточний розподіл насіння буде здійснено до 29 лютого 2024 року з урахуванням кількості заявок, наявності насіннєвого матеріалу, пріоритетів відбору та черговості подачі заявки.

Питання просимо  надсилати на електронну адресу: seeds@communities.org.ua


Виноградівська міська рада повідомляє про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік

За інформацією, викладеною у листі Держгеокадастру від 12.01.2024 р. №6-28-0.222-600/2-24, за даними Державної служби статистики України індекс споживчих цін за 2023 рік становить 105,1 %.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік становить 1,051.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель (пункт 289.2 статті 289 Податкового кодексу України).

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель у розрізі років становить: 1996 рік – 1,703; 1997 рік – 1,059; 1998 рік – 1,006; 1999 рік – 1,127; 2000 рік – 1,182; 2001 рік – 1,02; 2005 рік – 1,035; 2007 рік – 1,028; 2008 рік – 1,152; 2009 рік – 1,059; 2010 рік – 1,0; 2011 рік – 1,0; 2012 рік – 1,0; 2013 рік – 1,0; 2014 рік – 1,249; 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) і 1,2 (для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги); 2016 рік – 1,0 (для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) та 1,06 (для земель несільськогосподарського призначення); 2017 рік – 1,0; 2018 рік – 1,0; 2019 рік – 1,0; 2020 рік – 1,0; 2021 рік – 1,0 (для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) та 1,1 (для земель несільськогосподарського призначення); 2022 рік – 1,0 (для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) та 1,15 (для земель і земельних ділянок (крім сільськогосподарських угідь).

Індексація нормативної грошової оцінки земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не здійснювалась.

         Згідно рішення сесії Виноградівської міської ради № 1168 від 28.02.2023 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  розташованих в межах міста Виноградів Берегівського району Закарпатської області» з 01.01.2024 року вводиться в дію нормативно грошова оцінка земельних ділянок розташованих в межах міста Виноградів.

      Просимо звернути увагу: сплату орендної плати за користування земельними ділянками  проводити згідно нової нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

      Замовлення витягу із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок можливо в Центрі надання адміністративних послуг Виноградівської міської ради за адресою: м. Виноградів, пл. Миру, 3 (каб. №111, №112) або на сайті Держгеокадастру в розділі «Електронні послуги».


Введено карантинні обмеження

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Берегівської РВА щодо зафіксованих випадків сказу в Берегівському районі.

Про епізоотичну ситуацію сказу, зафіксованого в трьох населених пунктах району: м. Виноградів, с. Горбки та с. Широке інформував начальник Берегівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Степан Барзул.

Перший випадок стався в приватному господарстві у м.Виноградів, де за результатом дослідження паталогічного (біологічного) матеріалу від 10.01.2024 року підтверджено сказ у домашньої тварини (кінь).

Два наступні випадки сталися у дворогосподарствах сіл Горбки та Широке, де домашні тварини (кішки) нанесли мешканцям покуси. За результатами лабораторних досліджень паталогічних (біологічних) матеріалів від 10 та 11 січня 2024 року в тварин підтверджено сказ.

Заслухавши та обговоривши доповіді учасників засідання, з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в районі, надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла рішення оголосити неблагополучними зонами по сказу та введення карантинних обмежень з 11.01.2024 року у населених пунктах: м. Виноградів, с. Горбки та с. Широке та провести комплексний план заходів щодо профілактики на недопущення виникнення захворювання сказом тварин і людей на території визначених місць та мисливських угідь навколо.

ДОКУМЕНТИ


Запрошення на тренінг

Закарпатська обласна військова адміністрація спільно з Програмою розвитку ООН в Україні запрошує представників громадських, благодійних організацій, які здійснюють свою роботу на території громади, взяти участь у тренінгу «Управління програмним і проектним циклом: від ідеї до реальних змін», який відбудеться у м. Мукачево.

Під час тренінгу учасники дізнаються:

 • як обрати актуальну ідею для проєкту відновлення та розвитку своєї громади;
 • як розробити проєктну заявку та правильно визначити проєктні результати;
 • як спланувати виконання проєкту та успішно його реалізувати;
 • де взяти гроші на реалізацію своїх проєктів та як знаходити можливості фінансування проєктів у різних сферах.

Запрошений тренер заходу – Руслан Краплич, відомий національний фахівець з питань розвитку громад та фандрейзингу (залучення позабюджетного фінансування ) із понад 25-річним досвідом роботи в програмах міжнародної технічної допомоги для України, країн Центрально-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу.

Долучитися до тренінгу можна у такі дати:

 • 5-7 лютого 2024 року
 • 7-9 лютого 2024 року.

Кількість місць обмежена, тому учасників відбиратимуть на конкурсний основі. Участь у тренінгу є безкоштовною та можлива тільки за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXxSnaydThxf5I9RvzkR7-pq5FrvU5tZywsSjXG7htYQco2w/viewform?usp=sf_link

Реєстрація відкрита до 23.00 год.  22 січня 2024 року.

Харчування та проживання під час проведення тренінгу забезпечується організаторами заходу.

Про результати відбору учасників, місце проведення та детальну програму тренінгу буде повідомлено на електронну пошту, вказану при реєстрації, після відбору учасників.

У випадку виникнення додаткових запитань щодо організації тренінгу просимо звертатись за електронною адресою: esma.umerova@undp.org

Тренінг відбуватиметься у рамках реалізації проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», який фінансується урядом Великобританії та впроваджується ПРООН в партнерстві з Закарпатської військовою адміністрацією.


У січні закарпатцям прийдуть квитанції зі зміненими сумами за розподіл газу

Як інформує пресцентр Закарпатської філії ТОВ «Газмережі», починаючи з 15 січня 2024 р. закарпатці почнуть отримувати платіжки за послугу з розподілу газу від оператора ГРМ, а саме — Закарпатської філії ТОВ «Газмережі».

У підприємстві наголошують, що тариф на розподіл газу у новому році не змінився і становить 2,388 грн. з ПДВ, а зміна розміру щомісячного платежу у квитанціях у сторону (чи-то збільшення чи-то зменшення) залежить від об’ємів газу, використаних споживачем впродовж газового року.

Газовий рік — період з 1 жовтня одного року по 30 вересня наступного. Тобто для обрахування щомісячного платежу за розподіл газу на 2024 рік беруть кількість спожитих кубів газу з 1 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року.

Тож, щоб самостійно вирахувати розмір щомісячної плати, необхідно кількість спожитих у газовому році кубів газу поділити на 12 місяців та помножити на актуальний тариф (станом на сьогодні — 2,388 грн. з ПДВ).

Щомісячний платіж розраховується індивідуально для кожного домогосподарства і не залежить від опалювальної площі, а тільки від спожитих кубів.

До прикладу, власники будинку у 140 м² при споживанні за період газового року 2000 м³ газу платитимуть щомісяця 398 грн., а власники будинку такою ж площею при споживанні 700 м³ газу — 139,3 грн. на місяць.

Тобто, якщо з жовтня 2022 року по вересень 2023 року споживачі заощадили газ та зменшили обсяги споживання, вже у поточному, 2024-му, році зменшиться й вартість доставки газу (і навпаки).

Довідково: Із 1 січня 2024 року послугу з розподілу (доставки) природного газу у Закарпатській області надає Закарпатська філія ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ». Дію ліцензії АТ «Закарпатгаз» зупинено.

У зв’язку зі зміною Оператора газорозподілу оплату за послуги потрібно здійснювати за новими реквізитами Закарпатської філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ»:

ЄДРПОУ: 45365917

п/р для побутових споживачів (населення): №UA853123560000026031301007458

п/р для непобутових споживачів (юридичні особи): №UA903123560000026032300007458

Зверніть увагу: якщо споживач має борг за розподіл природного газу перед АТ «Закарпатгаз» (у період до 31.12.2023 р.), його потрібно сплатити за старими реквізитами.

За матеріалами пресцентру Закарпатської філії ТОВ «Газмережі»


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 15 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 15 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів – вул. І.Франка, ДАРТ-Маркет, вул. Чорна Гора, урочище «Виннички»

с.Великі Комяти – вул. Волошина, І.Франка


Всеукраїнське опитування «А ти займаєшся спортом?»

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

З метою моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів, Міністерство проводить всеукраїнське опитування «А ти займаєшся спортом?».

Опитування проводиться в усіх регіонах України по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.

За результатами опитування розроблятимуться пропозиції щодо удосконалення системи залучення українців до спорту та рекомендації для державних органів. Ці рекомендації допоможуть зробити спорт більш доступним і привабливим для всіх громадян України.

Взяти участь в опитуванні  – посилання https://survey.sportforall.gov.ua


 

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з аварією на міському водопроводі по вул.Персикова-Канківська (колишня Добролюбова) сьогодні, 10.01.2024 р., частина вул.Персикова та Канківська (колишня Добролюбова) буде тимчасово припинена від водопостачання, а на інших вулицях міста буде спостерігатися пониження тиску води. Також у зв’язку з аварійною ситуацією на міському водогоні по вул.Персикова 11.01.2024 р. з 09:00 к.ч. можливе пониження тиску води в цілому місті протягом дня.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Питання виплат виробникам електроенергії за «зеленим» тарифом:  проблеми, реалії, перспективи

 

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk) інформує:

Останнім часом багато питань звучить щодо стану розрахунків з власниками сонячних електростанцій (СЕС) приватних домогосподарств. Особливо гострою є ця проблема для Закарпаття, яке займає друге місце в Україні за кількістю встановлених «домашніх» СЕС. Через неповний розрахунок по «зеленому» тарифу багато скарг звучить на адресу постачальника універсальної послуги (далі – ПУП), який, згідно з законодавством, зобов’язаний перераховувати кошти за «зелений» тариф виробникам. Саме тому потрібно пояснити, звідки ПУП отримує кошти на перерахування і чому відбуваються затримки.

Щоб дати відповіді на ці питання, потрібно пояснити, як в Україні формуються ціни на електроенергію, яка структура тарифу, що таке «зелений» тариф і яка роль держави у всіх цих процесах, постачальників та інших учасників ринку енергетики. (більше…)


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та с.Великі Комяти на 12 січня 2023 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 12 січня 2023 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул.Шевченка, ЗОШ №1, гімназія, АТБ-маркет, І.Франка

с.Великі Комяти – вул. Волошина


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с м.Виноградів та c.Олешник на 11 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 11 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів  – вул. І.Франка, Комунальна, ДЗО №5, Григорія Сковороди (колишня Чкалова), Соборності

с.Олешник – вул. Зелена


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів та c.Олешник на 10 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 10 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Ардовецька, Велика Садова, АЗС «Еліта»

с.Олешник – вул. Зелена


Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (9.01.2024 р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з ремонтними роботами на міському водопроводі по вул. Комунальна  9.01.2024 року  з 10.30 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання частини вулиці Меліоративна –  від перехрестя вул. Комунальна до вул. Вакарова.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 9 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 9 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Меденція, Київська, Митна, Локоти

с.Онок – вул. Шевченка, Пасічна, Сонячна

Виноградівська  міська рада


За інформацією Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, працює цілодобовий Штаб з ліквідації наслідків негоди, яка насувається в Україну

Із 7 по 9 січня очікуються складні погодні умови: різке зниження температури повітря до 19 – 25 градусів морозу та сильні снігопади по всій території України. Ситуація на дорогах буде ускладненою через ожеледицю і налипання мокрого снігу.

 За необхідності, рух на дорогах державного значення може бути обмежений або перекритий. Перш за все це стосується автошляхів:

М-05 Київ-Одеса

М-30 Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине

М-13 Кропивницький-Платонове

М-22 Полтава-Олександрія

Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь

Н-11 Дніпро-Миколаїв

Н-24 Благовіщенське-Миколаїв

Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка та інших основних маршрутів, в залежності від погоди.

Дізнатися актуальну інформацію щодо стану автомобільних доріг можна вже зараз за телефоном цілодобової гарячої лінії Штабу: +38 067 400 60 80

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах звертайтеся за номерами: 101, 102 та 103.

Закликаємо водіїв найближчими днями утриматися від поїздок, особливо на далекі відстані. Якщо відкласти поїздку неможливо, візьміть із собою ланцюги протиковзання на колеса, додаткове пальне, термоковдру, заряджений павербанк та термос із чаєм.

Водіям великогабаритного транспорту варто користуватися майданчиками для відстою, розташованими вздовж державних доріг.

Для того, аби не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху, а також не створювати додаткового навантаження на роботу екстрених служб, наполегливо просимо без критичної потреби не виїжджати з дому!

За інформацією Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України


Розподіл газу в Закарпатті відтепер здійснює ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ». Що це означає

Як інформує пресцентр Закарпатської філії ТОВ «Газмережі», із 01 січня 2024 року послугу з розподілу (доставки) природного газу у Закарпатській області надає ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ». Дію ліцензії АТ «Закарпатгаз» припинено.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Постановою №2509 від 27 грудня 2023 року внесла зміни до Постанови №1839 від 26 грудня 2022 року «Про видачу ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

Тож, з першого дня 2024 року надійне та безперебійне газопостачання клієнтам забезпечуватиме новоутворена Закарпатська філія. (більше…)


 

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів с.Олешник, с.Онок на 5 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 5 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

с.Олешник – вул. Зелена

с.Онок – вул. Миру, Українська


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів c.Олешник на 4 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 4 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

c.Олешник вул. Миру, Івана Густи, Захисників України (колишня Соломіна), Зелена


Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів на 3 січня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 3 січня 2024 р. з 9.00 – 16.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м. Виноградів –  вул. Копанська, Св.Іштвана, Гренджі-Донського, Кошута, Духновича, Ягідна, Героїів Маріуполя, Харківська, Романа Головка, Озерна, Зоряна

 


2023 рік

 


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124