Сьогодні, 22 квітня, під головуванням заступника міського голови Василя Тесличка відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Виноградівської міської ради, в якому взяли участь члени комісії та запрошені.

На засіданні розглядались питання: про встановлення графіка зустрічей з дитиною, про визначення місця проживання дитини, про позбавлення батьківських прав, про надання дозволу на вчинення правочинів.

Під час засідання члени  комісії брали активну участь в обговоренні питань порядку денного. З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

За наслідками розгляду 10 справ були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей, які будуть рекомендовані органу опіки та піклування для прийняття відповідного рішення або підготовки висновку для подання його до суду.