Сьогодні, 20 вересня, відбулось планове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Василя Тесличка та за участі членів комісії.

На засіданні  комісії розглядались питання: про визначення місця проживання дітей, про надання дозволу на визначення прізвища дитини, про встановлення графіка зустрічей з дитиною, про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, про взяття опікунської сім’ї під соціальний супровід, про надання дозволу на вчинення правочинів та ін.

Питання детально вивчені службою у справах дітей спільно з центром надання соціальних послуг міської ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей згідно чинного законодавства України.