Відбулась 32 позачергова сесія міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулась 32 позачергова сесія міської ради

Виноградівська міська рада продовжує підтримувати наших захисників та скеровувати кошти з місцевого бюджету на підтримку територіальної оборони та військових частин.

27 депутатів Виноградівської міської ради із 34 обраних взяли участь у сьогоднішній 32-ій позачерговій сесії міської ради восьмого скликання.

Депутатським корпусом на чолі з міським головою Степаном Бочкаєм та секретарем міської ради Сніжаною Попович одноголосно було проголосовано за:

• затвердження бюджету  громади,
  • актуальні питання порядку денного, що стосуються життєдіяльності громади,
  • забезпечення територіальної оборони,
  • покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин,
  • лікування та інших пріоритетних завдань.

Таким чином, кошти  з бюджету Виноградівської міської територіальної громади направлено на:

• Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин та підтримки силових структур
  • закупівлю пікапів і дронів;
  • програму соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їхніх сімей,
  • програму шефської допомоги військовій частині, що розташована на території громади та інше.