Сьогодні, 18 травня, під головуванням заступника міського голови Василя Тесличка, за участі секретаря міської ради Сніжани Попович,  членів комісії та запрошених відбулось планове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались питання: про встановлення графіка зустрічей з дітьми, позбавлення батьківських прав, реєстрація народження покинутої дитини, влаштування дітей до закладу інституційного догляду, надання дозволу на вчинення правочинів, затвердження індивідуального плану на 6 дітей, які перебувають в закладі інституційного догляду та на 1 дитину, яка виховується в ДБСТ.

Під час засідання начальник служби у справах дітей міської ради Єва Беланинець та головний спеціаліст служби Маріанна Палінчак детально ознайомили членів комісії зі справами, винесеними на розгляд комісії, та інформовано щодо проведеної роботи задля сприяння забезпеченню реалізації прав дитини.

У ході розгляду справ комісією приймалися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми.

Під час засідання члени  комісії заслухали заявників та з усіх питань порядку денного прийняли відповідні рішення, які направлені на забезпечення прав дітей згідно чинного законодавства України.