INTERNATIONAL ACADEMY MBO —  перший в Європі учбовий заклад, орієнтований на навчання та інтеграцію українців

З початку 2022 року в ЄС отримали прихисток майже 5 000 000 громадян України.

Абсолютна більшість – це освічені та працьовиті люди, які вже стали частиною європейського суспільства.

На жаль, через недостатній рівень іноземної мови та відсутність освітніх дипломів європейського зразка багатьом з них доводиться працювати на некваліфікованих роботах.

Для вирішення цієї проблеми розроблена ефективна методика навчання, об’єднавши вивчення професійних та мовних програм.

В  INTERNATIONAL ACADEMY MBO відсутні вступні іспити, не потрібно збирати довідки чи інші документи. Достатньо зареєструватись на сайті: https://www.inacademy.nl/

Всі навчальні матеріали безкоштовні, викладені у вільному доступі та адаптовані українською мовою.

Вже сьогодні учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл можуть вступити до INTERNATIONAL ACADEMY MBO.

Для них це може стати альтернативою «класичної» вищої чи професійної освіти в Україні або її важливою складовою.

Також в INTERNATIONAL ACADEMY MBO можуть навчатись студенти інших навчальних закладів та пересічні громадяни України, які мають намір жити чи працювати в країнах Західної Європи.

Відгуки та пропозиції, зокрема щодо навчальних програм, просимо надсилати на електронну адресу: inacademyMBO.post@gmail.com