77 років  КПНЗ «Виноградівська мистецька школа ім.Б.Бартока» навчає мистецтву своїх учнів – Виноградівська міська рада Закарпатської області

У залі міського будинку культури 5 травня 2023 р. пройшов звітний концерт Виноградівської мистецької школи ім. Бели Бартока.

Виступили колективи, які ведуть свою історію з перших років створення школи, це – самодіяльний аматорський народний оркестр народних інструментів Виноградівського міського будинку культури (кер. ЗпКУ Марушка В.І), хорові колективи (кер. Гнетило С.Ф., Лемак О.В., конц. Товт Ю.В.), струнний оркестр (кер. Телек М.В.), оркестр баяністів (кер. ЗпКУ Марушка В.І.), а також колективи, які створені не так давно – оркестр гітаристів (кер. Грабовчак Н.Ю.), ансамбль скрипалів (кер. Телек М.В., конц. Сорводі Н.Ю.), фольклорний гурт «Севлюшські гудаки» (кер. Хайнас Д.О.), ансамбль духових інструментів (кер. Боднарук Я.С.), хореографічний ансамбль (кер. Шавкова Ю.В.) та багато інших. Бурхливими оплесками глядачі супроводжували виступи солістів концерту: Тесличко Злату (викл. Бобош З.В.), Грошеву Олександру ( викл. Бачкай В.І., Югас В.С.), Козьму Андрія ( викл. Юртин О.М., конц. Бобош З.В.), Федака Назара (викл. ЗпКУ Марушка В.І.). Олашин Амелію (викл. Олашин Д.В.), Лупир Дар’ю (викл. Боднарук Я.С., конц. Феєр О.С.), Губаля Василя (викл. Гнетило С.Ф.), Дорогі Марію (викл. Шавкова Ю.В.).

Цей концерт – перший захід такого рівня та відповідальності за останні чотири навчальні роки, які проходили в умовах спочатку ковіду, а зараз повномасштабної війни в Україні. 2022-2023 навчальний рік був наповнений конкурсами, олімпіадами, виставками, фестивалями, в яких брали участь учні Виноградівської школи мистецтв. На всіх обласних конкурсах колективи та виконавці мистецької школи стали лауреатами та дипломантами різних рівнів. На звітному концерті, директор школи Віктор Марушка вручив переможцям грамоти та подяки.

Глядачі концерту мали можливість насолодитися світовою та українською музикою, співом, запальними хореографічними композиціями, переглядом художніх робіт викладачів школи Добош-Броди Д.О., Стасюк А.М. і Тегзе М.І., отримати задоволення від виступів учнів та викладачів школи мистецтв. Дякуємо всім, хто долучився. Ваші великі серця захоплюють, надихають, переконують, що разом ми незламна, незборима сила. Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити перемогу! Лише разом і лише до нашої Перемоги!

За матеріалами  КПНЗ «Виноградівська мистецька школа ім.Б.Бартока»

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124