Виноградівська міська рада Закарпатської області

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з аварією на міському водопроводі по вул.Персикова-Канківська (колишня Добролюбова) сьогодні, 10.01.2024 р., частина вул.Персикова та Канківська (колишня Добролюбова) буде тимчасово припинена від водопостачання, а на інших вулицях міста буде спостерігатися пониження тиску води.

Також у зв’язку з аварійною ситуацією на міському водогоні по вул.Персикова 11.01.2024 р. з 09:00 к.ч. можливе пониження тиску води в цілому місті протягом дня.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124