30-та позачергова сесія міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

30-та позачергова сесія міської ради

Сьогодні, 31 січня 2024 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая, за участі секретаря міської ради Сніжани Попович, депутатського корпусу, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів, запрошених доповідачів пройшла 30 позачергова сесія міської ради.

Відповідно до електронної системи «Голос» на засіданні присутні 25 депутатів.

Після хвилини мовчання приступили до розгляду питань порядку денного.

У ході конструктивної роботи депутати:

• затвердили Стратегію розвитку Виноградівської міської територіальної громади до 2027 року, План заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії;
  • надали дозвіл відділу культури та туризму на спеціальне використання природних ресурсів у межах парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк культури і відпочинку» з подальшим проведенням робіт з підсадки дерев ідентичного видового складу для збереження композицій із дерев.

З презентацією індустріального парку в рамках Стратегії розвитку громади перед депутатських корпусом виступив керівник ТОв «Глобал Хаб» Олексій Большов.

На завершення роботи сесії міської ради Ігор Вантюх – помічник-консультант народного депутата України Владіслава Поляка, вручив відзнаки Верховної Ради України ряду депутатів та представників органу місцевого самоврядування.