Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, що проходить літ метеликів першого покоління яблуневої плодожерки, яка, пошкоджуючи плоди, може призводити до значних втрат урожаю.

Для захисту від шкідника необхідним є проведення обробітку одним із інсектицидів-регуляторів росту: люфокс, матч, рімон. Для захисту яблуні від парші дерева обробляють одним із фунгіцидів: скор, спліт, коронет, луна сенсейшен, самшит. Для боротьби із борошнистою росою на сприйнятливих сортах яблуні ефективним є застосування топазу.

Норми витрати препаратів вказані на упаковках. Препарати необхідно закуповувати у спеціалізованих торгових точках для торгівлі пестицидами. При проведенні захисних заходів застосовувати виключно засоби захисту рослин, дозволені для роздрібного продажу населенню, дотримуватись правил техніки безпеки та санітарних правил.

За матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області