Проходить відбір кандидатів для проходження стажування у громаді – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Проходить відбір кандидатів для проходження стажування у громаді

Нагадуємо, що Виноградівська міська рада проводить відбір кандидатів для проходження стажування у громаді.

Якщо вам від 18 до 35 років і ви готові до проходження стажування впродовж 10 робочих днів (по 3-4 години на день), надсилайте ваші заявки. Дедлайн: 20 квітня 2023 р.

Що передбачає програма стажування?

• Ознайомлення з профілем громади та структурою ради
  • Вивчення специфіки роботи відділів ради
  • Знайомство та спілкування з керівництвом громади
  • Долучення до підготовки важливих документів
  • Участь у робочих засіданнях та нарадах
  • Пізнання особливостей співпраці громади з проєктами міжнародної технічної допомоги
  • Планування та допомога в організації заходів соціального згуртування
  • Підтримка в освоєнні азів місцевого самоврядування та цікаве спілкування.

Зверніть увагу, що відбір кандидатів здійснюватиметься по мірі надходження заявок. Тому заповнюйте анкету за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc9lRPL7IIgGS…/viewform

У разі додаткових питань, пишіть на пошту jaran@ukr.net або телефонуйте за номером +38 (097) 276 82 23.

Програма стажування молоді у Виноградівській міській раді – це ініціатива, яка впроваджується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».