12 липня – 101-річниця створення 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Виноградівська міська рада, виконавчий комітет та мешканці    Виноградівської міської територіальної громади пишаються вашим патріотичним духом, вірністю військовій присязі, мужністю та героїзмом у справі захисту державного суверенітету і територіальної цілісності нашої країни.

128-ма окрема гірсько-штурмова бригада від самого початку війни на Сході України вийшла на передову для оборони рідної держави і по сьогоднішній день продовжує захищати наші рубежі.

За цей час особовий склад бригади під час виконання бойових завдань проявив себе лише з найкращої сторони.

Спасибі Вам за Вашу мужність та патріотизм!

Нехай мир і спокій прийде на нашу українську землю разом із Перемогою!

Слава Україні! Слава її Збройним Силам! Слава 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді!