Інформаційна сесія для громад-партнерок від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Інформаційна сесія для громад-партнерок від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

6 липня 2023 р. в Ужгороді пройшла інформаційна сесія для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на тему «Забезпечення прав місцевих рад у сфері земельних відносин. Організація претензійно-позовної роботи».

У роботі інформаційної сесії взяли участь представники структурних підрозділів Виноградівської міської ради.

Учасники спілкувалися з запрошеними спікерами – Романом Романко – експертом з управління активами та земельними ресурсами Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та Оленою Гуленко – фахівчинею з нормативно-правових питань  Полтавського офісу регіонального Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

У ході зустрічі було обговорено нові повноваження органів місцевого самоврядування у сфері регулювання земельних відносин, способи судового захисту, претензійно-позовну роботу, повноваження громад у сфері державного контролю за використанням та охороною земель.

Виноградівська  міська рада