Із 01 листопада 2023 р. запроваджується односторонній рух – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Із 01 листопада 2023 р. запроваджується односторонній рух

Виноградівська міська рада повідомляє, що відповідно до розробленого та погодженого Управлінням патрульної поліції в Закарпатській області проєкту «Організація дорожнього руху на перехрестях вулиць Шевченка, Миру та площі Миру в м.Виноградів Закарпатської обл.»,  з 01 листопада 2023 р. запроваджується односторонній рух з вул.Копанська до вул.Шевченка та продовжується односторонній рух по вул.Миру (від перехрестя з вул.Партизанська до вул.Копанська) в м.Виноградів.

Наразі завершується  робота щодо встановлення відповідних дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки для позначення межі окремих місць для паркування транспортних засобів (з лівої сторони дороги).

Водночас, з метою уникнення непорозумінь, міська рада звертається до власників транспортних засобів з проханням вже сьогодні здійснювати паркування транспортних засобів у відведених для цього місцях, позначених відповідною дорожньою розміткою.

Просимо з відповідальністю віднестись до нововведень та вживати заходи по дотриманню правил дорожнього руху.

Схема руху – додається.