Із першого січня 2024 року – заборонено вивезення відходів у сміттєвих чи подібних до них пакетах з центральної частини м.Виноградів – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Виноградівська міська рада нагадує, що з метою покращення санітарного стану центральної частини м.Виноградів, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення, відповідно до якого з 01 січня 2024 року буде заборонено вивезення твердих побутових відходів у сміттєвих чи подібних до них пакетах з центральної частини м.Виноградів, а саме з вулиць: вул.Миру, пл.Миру, вул.Шевченка, вул.Станційна, вул.Партизанська.