Щодо уроку волонтерства – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Щодо уроку волонтерства

Проєкт триватиме до червня 2024 року й охопить всю Україну: як школи в обласних центрах, так і регіональні навчальні заклади. Також заплановані онлайн-уроки з підлітками, які вимушено покинули домівки й перебувають за кордоном.

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» та Корпусом миру США в Україні розробило методичні матеріали з проведення уроків волонтерства.

Молоді люди в Україні продовжують стикатися з багатьма проблемами та викликами, що виникли через війну, тому сьогодні волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою.

До уваги зацікавлених суб’єктів молодіжної політики та молодіжних центрів – методичні матеріали з проведення уроку волонтерства, якими можуть користуватися громадські активісти у своїй діяльності.

Детальніше про проєкт: https://school.volunteer.country/