Черговий акт вандалізму – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Черговий акт вандалізму

Черговий акт вандалізму зафіксовано цими вихідними на міському кладовищі по вул. Партизанській та завдано пошкодження комунальному майну громади.

У ніч на суботу було пошкоджено  4 таблички інформаційні таблички, а в вже сьогодні розбито  ще 3 таблички.

Охоронцем кладовище було вияснено, що це зробили діти – мешканці вулиць району Цілина – оскільки після цього вандалізму перебігли через задній вхід кладовища.

Виноградівська міська рада звертається до громадян, а особливо до батьків малолітніх осіб вплинути на дітей та провести з ними виховну роботу.

В іншому випадку (якщо подібні акти вандалізму будуть продовжуватись) Виноградівською міською радою буде прийнято рішення щодо вимушеного закриття проходу через кладовище з боку району Цілина, яке місцеві мешканці використовують для зручності свого пересування.