Формується група для проходження курсу базової підготовки до національного спротиву – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Із метою формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття знань та практичних вмінь для захисту України у Виноградівській міській територіальній громаді формується група громадян для проходження навчального курсу базової підготовки до національного спротиву.
Базова підготовка проходитиме з громадянами призовного віку, військовозобов’язаними та резервістами, які не проходили військову службу, іншими громадянами, які не забезпечують виконання військового обов’язку в запасі.
Усіх громадян, які бажають пройти курс базової підготовки до національного спротиву, просимо звертатися до Виноградівської міської ради в кабінет № 30 або телефонувати за номером (095) 4805609.