У результаті проєкту виготовлено проморолик Виноградівської міської територіальної громади  – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Виноградівська міська рада взяла участь у реалізації грантової програми від «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується спільно Європейським Союзом та Урядом Німеччини та впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в межах проєкту «Формування комплексної екосистеми для підтримки бізнесу у громадах Виноградівщини (Виноградівській, Королівській, Пийтерфолвівській та Вилоцькій територіальних громадах Берегівського району Закарпатської області».

ПРОМОРОЛИК

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124