У районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Джура” нашу громаду представлятитимуть найкращі рої – Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. та Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Цими вихідними на базі Великокопанської школи відбулось таборування роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) закладів загальної середньої освіти Виноградівської міської територіальної громади.

Школярі змагались на міцність у військово-прикладних, інтелектуально-мистецьких та патріотичних конкурсах, зокрема – туристська смуга перешкод, перетягування линви, метання гранати, орієнтування на місцевості, тактична медицина, завдання на знання історії козацтва та рідного краю.

Вітали шкільну молодь заступник міського голови Віталій Любка,  староста Великокопанського старостинського округу Віталій Балаж, депутати міської ради Михайло Роман та Юрій Дорогі, керівництво  КУ «ЦОЗО», відділу освіти, молоді та спорту, волонтери.

У районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) нашу громаду представлятитимуть найкращі рої – Тросницька ЗОШ І-ІІ ступенів та Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців та бажаємо гідної участі в наступних етапах військово-патріотичної гри „Джура”!

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124