Урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Сьогодні, 22 лютого 2024 року, на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 відбулося урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Виноградівської міської територіальної громади під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Цей проєкт ініційований Президентом України з метою популяризації видів спорту серед учнівської молоді.

Всеукраїнські шкільні ліги виховують справжніх лідерів. Кожен учасник шкільної команди – особливий, а проєкт допомагає об’єднати спільні зусилля командного духу, розвинути згуртованість та взаємопідтримку у колективі, що є надважливим у сучасному суспільстві, адже кожен учасник робить особистий внесок для досягнення переможної мети.