Українсько-польська зустріч волонтерів пройшла у Виноградові  – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Українсько-польська зустріч волонтерів пройшла у Виноградові

Під час чергової поїздки до Виноградова польські волонтери, в числі яких є депутати Краківської міської ради Лукаш Вантух та Анджей Гавранек, привезли ноутбуки AMSO,  гуманітарну допомогу для вихованців дитбудинку-інтернату №3, продуктові та гігієнічні набори для родин ВПО, нову пральну машинку родині військовослужбовця  у с.Підвиноградів.

На знак вдячності у міському будинку культури відбулись урочистості, які розпочались хвилиною мовчання.

Заступник міського голови Віталій Любка вручив грамоти і подяки Виноградівської міської ради польським волонтерам та зауважив:

– Мені приємно відзначити співпрацю Виноградівської міської ради,  волонтерського штабу «Чую і допомагаю», ГО «Чую з кохлеар» (голова – Людмила Сворень) з краківськими друзями. Поляки є частими гостями нашого міста і громади та вносять вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну, соціально-гуманітарну діяльність та підтримку Виноградівської міської територіальної громади у часи війни. Велика вдячність вам за це!

Сувеніри польським волонтерам підготувала депутат міської ради Тетяна Сугай, а концертну програму  – вихованці сучасної розважально-пізнавальної судії “New Art”, місцева співачка Світлана Фельцан, спортивний клуб «Нокаут».

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124