Виноградівська міська рада та виконавчий комітет глибоко сумують з приводу передчасної смерті Мізун Михайла Васильовича – директора Дротинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Поділяємо горе родини та підтримуємо у годину скорботи.
Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2126