Розпочинається місячник санітарної очистки та благоустрою – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Розпочинається місячник санітарної очистки та благоустрою

Традиційно весняний місячник санітарної очистки та благоустрою проводиться у березні-квітні – до настання Пасхальних свят.

Доводимо до відома  керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, мешканців населених пунктів  Виноградівської міської територіальної громади, що з метою забезпечення утримання території нашої громади у належному санітарно-екологічному стані, 27 лютого 2024 р. прийнято рішення виконавчого комітету міської ради за №20 «Про заходи по проведенню місячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади».

РІШЕННЯ

ЗАКРІПЛЕННЯ ТЕРИТОРІЙ  на час проведення місячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади на 2024 рік