Пріоритетні напрямки транскордонного співробітництва комуни Тарна Маре та Виноградівської міської територіальної громади у рамках транскордонного проєкту

21 липня 2023 року у комуні Тарна Маре (Румунія) відбувся День здоров’я – у рамках реалізації  проєкту “Інтегровані рішення для покращення медичної допомоги та профілактичних послуг у транскордонній зоні – Helth CBC” HU-SK-RO-UA/1901/8.2/0032, що впроваджується Програмою транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна на 2014-2022 роки, у партнерстві гміни Сантау, гміни Тарна Маре та КНП “Виноградівська районна лікарня” Виноградівської міської ради.

У заході взяли участь представники від Виноградівщини: заступник Виноградівського міського голови Віталій Любка, головний лікар комунального некомерційного підприємства “Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Виноградівської міської ради Агата Гал,  директор комунального некомерційного підприємства “Виноградівська районна лікарня” Виноградівської міської ради Олександр Милюков.

Під час круглого столу обговорювали важливі теми та проблематику у системі охорони здоров’я у партнерських населених пунктах, харчування та здоров’я населення, а також нові можливості, що надасть реалізація проєкту.

Відповідно до реалізації проєкту проведення таких Днів здоров’я плануються  у гміні Сантау та у місті Виноградів.

Після завершення заходу відбулась робоча зустріч щодо обговорення пріоритетних напрямків транскордонного співробітництва комуни Тарна Маре та Виноградівської міської територіальної громади.