Проєктні пропозиції Дошки пам’яті  загиблих захисників – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Проєктні пропозиції Дошки пам’яті  загиблих захисників

Виноградівська міська рада ознайомлює громадськість з проєктними пропозиціями щодо облаштування Дошки пам’яті  загиблих захисників та благоустрою прилеглої території, розробленими архітектором Іваном Вашкебою.

Рішенням виконавчого комітету №267 від 24 серпня 2023 р. з метою вшанування пам’яті мешканців Виноградівської міської територіальної громади, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, було визначено місце розташування Дошки пам’яті – по вулиці Шевченка,6 в м.Виноградів (біля Виноградівської гімназії).

Також  у міській раді були проведені консультації з громадськістю та членами сімей загиблих Героїв, відбулось засідання містобудівної ради при відділі містобудування і архітектури та відібрано даний проєкт.

Проєктні пропозиції