Проходять засідання постійних депутатських комісій – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Проходять засідання постійних депутатських комісій

У Виноградівській міській раді проходять засідання постійних депутатських комісій – у ході підготовки до 24-ої сесії.

Так, свою роботу конструктивно провели комісії:

– з питань освіти, культури, туризму молоді і спорту (голова – Оксана Кіш),
– з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій (голова – Тетяна Сугай),
– з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (голова – Йосип Баник).

Участь у засіданнях взяли також секретар міської ради Сніжана Попович, перший заступник міського голови Адальберт Сверенко, заступник міського голови Віталій Любка, директор КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал, представники депутатського корпусу та структурних підрозділів міської ради.

Були опрацьовані відповідні проєкти рішень, проголосовані та рекомендовані на розгляд 24-ої сесії.

Робота інших постійних комісій міської ради продовжиться наступними днями.