Запрошуємо до активного обговорення Профілю Виноградівської міської територіальної громади – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Запрошуємо громадськість та мешканців Виноградівської міської територіальної громади до активного обговорення Профілю Виноградівської міської територіальної громади – Додаток до Стратегії розвитку Виноградівської  міської територіальної громади до 2027 р.

Даний профіль розроблено спільними зусиллями створеної в громаді робочої групи з розробки Стратегії розвитку Виноградівської громади та експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів».

Реалізація проєкту стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Пропозиції та зауваження надсилайте на електронну адресу відділу економіки Виноградівської міської ради eko-rda@ukr.net

Профіль Виноградівської міської територіальної громади