Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Зустрічаємо Героя з почестями!
Загиблий Герой – старший солдат Добош Михайло Михайлович – мешканець с.Онок, старший солдат, стрілець-помічник гранатометника в/ч, 1982 року народження, востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу формується сьогодні, 26 липня 2023 р., у с. Сільце о 16:00 год.

Маршрут:

• с. Сільце
  • с. Онок
  • м. Виноградів (вул.Комунальна, Копанська, Шевченка, Миру, Станційна, Лікарняна)
Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!