Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Зустрічаємо Героя з почестями!

Загиблий Герой –  стрілець-снайпер, солдат Гевкан Станіслав Михайлович, 1992 р.н., мешканець м.Виноградів востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу формується сьогодні, 25 жовтня 2023 р., в с. Сільце о 12:30 год.

Маршрут: с. Сільце – с.Великі Ком’яти – с. Онок – м. Виноградів (вул. Комунальна – Копанська – пл. Миру – Шевченка – Миру – Станційна – Лікарняна).

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!