Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Зустрічаємо Героя з почестями!

Загиблий Герой –  старший солдат, гранатометник Демчик Іван Михайлович, 1972 р.н., мешканець с. Великі Ком’яти востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу орієнтовно формується сьогодні, 16 жовтня 2023 р., о 14.00 год. біля Виноградівської районної лікарні і направлятиметься до рідного дому у с.Великі Ком’яти, вул.Соборності, 284 (колишня Ватутіна).

Марштрут: м. Виноградів (вул.: Лікарняна ➞ Станційна ➞ Миру ➞ Шевченка ➞ І. Франка), с. Онок, с. Великі Комʼяти.

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!