Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Зустрічаємо Героя з почестями!

Загиблий Герой – сержант, Поп Іван Іванович, 1977 р.н., мешканець м.Виноградів востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу орієнтовно формується сьогодні, 12 жовтня 2023 р., у с. Сільце о 9.30 год.

Маршрут через с. Онок до Виноградівської районної лікарні (м.Виноградів, вул.: Комунальна ➞ Копанська ➞ Шевченка ➞ Миру ➞ Станційна).

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!