Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Загиблий Герой –  солдат, стрілець-зенітник Лукій Юрій Юрійович,1991 р.н., мешканець с.Велика Копаня востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу у м.Виноградів біля райлікарні сьогодні, 09.09.2024 року, о 16:30 к.ч.

Маршрут:

м.Виноградів: вул.Лікарняна – вул.Станційна – вул.Копанська – с.Букове – с. Мала Копаня – с. Велика Копаня (вул. Миру до Поста і в зворотньом напрямку до рідної домівки Героя по вул.Миру 14).

Траурна церемонія прощання та чин похорону відбудеться завтра о 14:00 к.ч. з рідного дому за адресою: с. Велика Копаня, вул. Миру, 14.

Похорон після Панахиди у Святотроїцькому храмі.

Висловлюємо щирі співчуття родині та побратимам.

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!