Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади гідно віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Траурна церемонія прощання з Добош Михайлом – мешканцем с.Онок, старшим солдатом, стрільцем-помічником гранатометника в/ч, 1982 року народження, відбудеться  сьогодні, 27 липня 2023 р.

Колона автомобілів для супроводу формується о 10:30 к.ч. по вул. Лікарняній та супроводжує  нашого воїна ДОБОША Михайла до рідного дому.

Маршрут:

м. Виноградів:  вул. Лікарняна-Студентська-Станційна-Шевченка-І.Франка-Мала Польова-Чкалова

с. Підвиноградів

с. Олешник

с. Онок

Церемонія прощання відбудеться о 12:00 к.ч. за адресою: с. Онок, вул. Червона, 11.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124