Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Загиблий Герой –  солдат, Феєр Іван Іванович, 1997 р.н., уродженець с.Широке, востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу формується у м.Виноградів біля райлікарні 24.06.2024 р. о 10.00.

Маршрут:  вул. Лікарняна ➟ Станційна ➟ Миру ➟ Шевченка ➟ І. Франка ➟ Комунальна ➟ с. Велика Копаня ➟ с. Широке ➟ вул. Шевченка.

Панахида розпочнеться о 14:00 год. в рідному домі воїна (вул. Шевченка, 75)

Траурна церемонія прощання відбудеться о 15:00 к.ч., в Свято-Іллінському храмі с. Широке.

Висловлюємо щирі співчуття родині та побратимам.

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!