Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

created by InCollage

Загиблий Герой –  солдат, стрілець Староста Віталій Павлович, 1975 р.н., мешканець с.Велика Копаня, востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу формується у м.Виноградів біля райлікарні 22.04.2024 р. о 10.30 к.ч.

Маршрут: м.Виноградів. райлікарня – вул. Тюльпанів – Станційна – Миру – Копанська, с.Букове – с.Мала Копаня –с.Велика Копаня _ вул. Миру (від поста і в зворотному напрямку) вул. С.Вайди  – рідний дім.

Траурна церемонія прощання – 22.04.2024 р. о 13.00 к.ч. у Свято-Троїцькому храмі с.Велика Копаня