Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Загиблий Герой –  солдат, кулеметник стрілецького відділення Мегеш Михайло Юрійович, 1979 р.н., мешканець с.Великі Ком’яти востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу формується у с. Сільце орієнтовно о 11:00 год.

Маршрут: с. Сільце – с. Широке – с. ВеликаКопаня – м. Виноградів (вул. Копанська, вул. Шевченка, вул. І. Франка) – с. Онок – с. Великі Ком’яти – вул. Волошина.

Траурна церемонія прощання та чин похорону відбудеться о 13:00 у православній церкві Святого Духа за адресою: с. Великі Ком’яти, вул. Волошина, 18.