Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Зустрічаємо Героя з почестями!

Загиблий Герой –  головний сержант  Любка Михайло Степанович, 1977 р.н., мешканець с.Олешник сьогодні, 8.03.2024 р., востаннє відправляється до рідного дому.

Орієнтовно о 16:00 к.ч. формується колона з автомобілів в с.Сільце.

Маршрут з м.Виноградів: вул. Комунальна – Копанська – Миру – І. Франка –  Травнева,(колишня Першотравнева)

у с.Олешник: вул. – Травнева, (колишня Першотравнева) – Українська – Л.Каденюка (колишня Гагаріна) – Шевченка – Тюльпанів – Українська – Миру- Виноградівська (колишня Комарова).

Панахида вдбудеться завтра,9 березня 2024 р., о 12:30 год к.ч., в рідному домі воїна адресою: с.Олешник,  вул. Виноградівська, 11 (колишня Комарова).

Церемонія прощання відбудеться о 13:00 к.ч. – в храмі Різдва Пресвятої Богородиці за адресою: с.Олешник, вул. Українська,187.

Висловлюємо щирі співчуття родині та побратимам.

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!