Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Зустрічаємо Героя з почестями!

Загиблий Герой –  солдат, водій стрілецького відділення  Онисько Василь Іванович, 1986 р.н., мешканець с.Великі Ком’яти сьогодні, 23.02.2024 р., востаннє відправляється до рідного дому.

Орієнтовно о 12:00 формується колона з автомобілів в с.Сільце.

Маршрут: с. Сільце – с. Широке – с. Велика Копаня – м. Виноградів (вул. Копанська → пл. Миру → І. Франка) – с. Онок – с. Великі Комʼяти

У суботу 24 лютого, о 12:30 відбудеться панахида в рідному домі захисника (адреса: с. Великі Комʼяти, вул. І. Франка, 161).

О 13:00 відбудеться чин похорону в храмі Вознесіння Господнього (адреса: с. Великі Комʼяти, вул. І. Франка, 99/А.

Висловлюємо щирі співчуття родині та побратимам.

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!