Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Зустрічаємо Героя з почестями!

Загиблий Герой – старший солдат Гнетило Олександр Михайлович, мешканець м.Виноградів, востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу формується сьогодні, 12 грудня 2023 р. біля райлікарні у м. Виноградів по вул. Лікарняна об 11:30 та буде рухатись за маршутом: вул. Лікарняна – Станційна – Миру – Шевченка – Корятовича  – Григорія Сковороди (колишня Чкалова) – І. Франка – Комунальна – Копанська – Мала Польова – Пушкіна – Шевченка – Миру – Партизанська.

Траурна церемонія прощання відбудеться  в ритуальному центрі «Каплиця» о 13:00 за адресою: м. Виноградів, вул. Партизанська, 33.

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!